Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Skok ze spadochronem w Częstochowie

Filtry

Średnia cena 1 288,75 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (15)
Od 99,00 zł

Skok ze spadochronem Częstochowa

Co roku rzesze ludzi liczone w tysiącach przemierza wiele setek kilometrów, aby dotrzeć do Częstochowy. W takich pielgrzymkach udział biorą katolicy. Jednakże nie tylko katolicy, ale miłośnicy futbolu bez względu na swoje wyznanie lub jego brak kibicują Rakowowi Częstochowa. Z czym jeszcze kojarzy się to miasto? Na pewno z obroną Jasnej Góry w 1655 roku. Heroiczny wyczyn Polaków, dzięki któremu udało się odepchnąć szwedzkiego agresora okazał się punktem zwrotnym tamtej wojny. Czy to wszystko? Jeśli tak, to szkoda, bo Częstochowa powinna się kojarzyć także ze sportami ekstremalnymi. Możesz to przeżyć na własnej skórze. Wystarczy, że zdecydujesz się na skok spadochronowy w Częstochowie, a nie zapomnisz tego doświadczenia do końca życia.

Co trzeba wiedzieć o skoku ze spadochronem w Częstochowie?

Skok tandemowy w Częstochowie odbywa się z wysokości 4000 metrów. Zarówno uczestnik jak i instruktor dostają się tam na pokładzie nowoczesnego samolotu. Swobodne spadanie jeszcze przed otwarciem spadochronu zajmuje maksymalnie minutę. Po tym czasie następuje lot ku ziemi pod otwartą czaszą spadochronu. Ta część atrakcji trwa do 10 minut. Realizacja całej usługi wraz ze wszystkimi niezbędnymi przygotowaniami trwa od 3 do 4 godzin.

Warto wiedzieć, że mając kupon na skok należy umówić się na dogodny termin według wolnych terminów widniejących w kalendarzu rezerwacyjnym wykonawcy. Voucher jest możliwy do zrealizowania w ciągu 12 miesięcy od dnia jego zakupu. Jeśli umówisz się z organizatorem na konkretny dzień, ale nie pojawisz się w wyznaczonym miejscu właśnie tego dnia, to organizator uzna, że usługa została wykonana.

Skok ze spadochronem w Częstochowie to nie tylko erupcja potężnych emocji oraz niezapomniane doświadczenie. To także bardzo rzadka okazja do tego, aby z lotu ptaka podziwiać widok Częstochowy oraz okolic. Rzadko kto ma okazję spoglądać na częstochowską panoramę z takiej niecodziennej perspektywy.

Skoki spadochronowe - dlaczego są takie popularne?

Człowiek zawsze poszukiwał tego, co zapewniłoby mu bardzo silne wrażenia emocjonalne. Historia skoków spadochronowych jest niemal tak samo długa, jak historia awiacji, z tym, że należy pamiętać, iż pierwotnie spadochrony służyły jako bufory bezpieczeństwa dla pasażerów samolotów oraz jako sprzęt wojskowy służący do wykonywania powietrznych operacji desantowych. Dopiero z czasem skoki spadochronowe przekształciły się w dyscyplinę sportów ekstremalnych, uprawianych dla rozrywki.

Skoki tandemowe mają to do siebie, że bardzo trudno znaleźć jest podobną do nich aktywność, która dostarczyłaby równie mocnych wrażeń. Jest to coś, czego właściwie nie sposób doświadczyć w codziennym życiu. Każdy, kto lubi wyzwania, kto postanowi sprawdzić samego siebie w nowym, bardzo wymagającym zadaniu na pewno się ucieszy na możliwość odbycia skoku spadochronowego.

Dlaczego warto skoczyć ze spadochronem?

Nieraz i nie dwa możemy natrafić na głosy sceptyków, którzy twierdzą, że skok spadochronowy nie jest atrakcją wartą zachodu. Z takimi tezami należy się nie zgodzić, gdyż praktyka pokazała już niejednokrotnie, że uczestnicy czerpią liczne korzyści ze skoku. Przede wszystkim są to niepowtarzalne emocje oraz taki przypływ adrenaliny, że nie jest to porównywalne z niczym innym. To spowoduje, że będziesz mieć co opowiadać przez długie lata nie tylko swoim dzieciom ale też wnukom.

Już sam lot na pułap 4 km nad ziemią to nie lada przeżycie, które trudno jest powtórzyć, a co dopiero mówić o samym skoku. Wspomniane już wrażenia widokowe sprawiają, że cała aktywność staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Skok w tandemie sprawia, że możesz zmierzyć się z własnymi strachami, przekonać się ostatecznie do tego, gdzie leżą Twoje wewnętrzne granice oraz ostatecznie pokonać to, co będzie Cię blokowało przed oddaniem skoku.

Wyobraź sobie, jak wielką dumę do samego siebie poczujesz, kiedy już uda Ci się pomyślnie wykonać skok. Również Twoja rodzina, przyjaciele i znajomi będą pełni podziwu dla Ciebie, że udało Ci się wykonać coś tak nieprawdopodobnego.

Jak przebiega procedura przygotowania do skoku?

Proces poprzedzający sam skok nie jest w żaden sposób uciążliwy dla uczestnika. Wszystko przebiega bardzo profesjonalnie oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Na początku, uczestnik który przybył na miejsce winien okazać voucher na skok oraz dowód osobisty. Będzie to równoznaczne z tym, że dana osoba jest uprawniona do skoku. Następnie kandydat na skoczka zostanie wprowadzony w cały proces. Instruktor odbędzie z nim krótkie, 15-minutowe szkolenie, w trakcie którego zostaną wyjaśnione wszystkie kwestie bezpieczeństwa. Potem uczestnik otrzyma gogle i kombinezon, zostanie też dopasowana uprząż. Ostatni krok to lot, a potem skok.

Skok spadochronowy Częstochowa - lokalizacja

Zanim wzniesiesz się w górę wraz z instruktorem i dokonasz niesamowitego wyczynu, to najpierw musisz dotrzeć na lotnisko SKY FORCE. Sprawdź na mapie dokładną lokalizację, aby na pewno dotrzeć na miejsce.

Ile kosztuje skok spadochronowy w Częstochowie?

Wszystko zależy od tego, jaki wariant skoku wybierzesz i co zawiera prezent. Jeśli jest to skok tylko dla jednej osoby, w najbardziej podstawowej wersji bez żadnych usług dodatkowych to szykuj się na wydatek rzędu 800 - 900 zł. Natomiast jeśli ma być dodatkowo fotografowanie albo filmowanie skoku, to wtedy kwota wyniesie 1200-1300 zł. Ceny są zmienne w czasie, więc warto je monitorować na bieżąco.

Kto może skakać?

Minimalny wzrost uczestnika to 140 cm, natomiast maksymalna waga to 110 kg. Jest brak ograniczeń wiekowych, ale wówczas wymagana jest zgoda oraz obecność obojga opiekunów prawnych lub rodziców. Do skoku nie zostanie dopuszczona osoba, która ma przeciwwskazania zdrowotne, takie jak epilepsja, choroby układu oddechowego czy krążenia.

Czy skok ze spadochronem Częstochowa to dobry pomysł na prezent?

Jeżeli znasz kogoś, kto lubi sporty ekstremalne i marzy o tym, żeby skakać, to wówczas taki voucher będzie znakomitym upominkiem. Zwróć uwagę osobie obdarowanej co jest wymagane do realizacji prezentu. Pamiętaj, że taki podarek może nie być dobry dla osoby, która ma lęk wysokości.