Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Skok na bungee Gliwice

Szukasz prezentu, który przyspiesza bicie serca i sprawia, że adrenalina rozlewa się po całym ciele? Świetnie, że trafiłeś na stronę Superprezenty.pl! To tutaj znajdziesz emocjonujące oferty skoków i to w różnych zakątkach Polski. Tym razem zachęcamy Cię do zapoznania z kategorią "skok na bungee Gliwice". Sprawdź, komu warto podarować to przeżycie i jak przygotować się do atrakcji.

Filtry

Średnia cena 264,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (12)
Od 99,00 zł

Skok na bungee - atrakcja dla miłośników adrenaliny

Skoki na bungee są ekstremalną atrakcją, która cieszy się dużą popularnością już od wielu lat - zarówno wśród młodszych miłośników adrenaliny, jak i tych nieco starszych.

Voucher na skok na bungee w Gliwicach na prezent to niesamowite przeżycie, które spodoba się przede wszystkim fanom pięknych widoków i sporych dawek adrenaliny. Taki prezent gwarantuje emocje najwyższych lotów. Co więcej, przeżycie można uwiecznić na zdjęciach i filmie, aby nawet po wielu latach móc wspominać to wyjątkowe doświadczenie.

Jakie przeżycia gwarantuje nasza oferta?

 • spotkanie z sympatyczną i doświadczoną ekipą, która zadba o najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas całej atrakcji,
 • wyjątkowe emocje, które można uwiecznić na zdjęciach i filmie,
 • niesamowity skok z wysokości 90 metrów, podczas którego uczestnik poczuje wiatr we włosach i szybkie bicie serca,
 • piękne widoki podczas skoku - ze względu na ciekawą lokalizację,
 • podziw osób oglądających wszystko z dołu,
 • wspomnienia, które osobie obdarowanej będą towarzyszyć już do końca życia.

Skok na bungee - współpracujemy tylko z profesjonalistami

Superprezenty.pl współpracują tylko z najlepszymi organizatorami skoków. Na każdego klienta czeka wykwalifikowana obsługa, która udziela odpowiedniego instruktażu. Wszystko po to, aby cała zabawa była nie tylko emocjonująca, ale przede wszystkim bezpieczna.

W katalogu naszych usług znajdziesz między innymi firmę Bungee Chorzów, która oferuje skoki na terenie kilku śląskich miejscowości: Gliwic, Katowic, Sosnowca, Bytomia i Chorzowa. Wybierając usługi Bungee Chorzów, możesz skoczyć ze specjalnie przygotowanego żurawia wieżowego o wysokości 90 metrów!

Sprzęt Bungee Chorzów jest ubezpieczony przez specjalistów posiadających odpowiednie narzędzia merytoryczne i certyfikaty uprawniające do instruowania skoczków oraz organizowania przeżyć bungee.

Jak przebiega cała atrakcja? W umówionym miejscu na uczestnika czeka doświadczony instruktor. Przed wjazdem na górę instruktor przypina skoczka do uprzęży nożnych i uprzęży pełnej na korpus. Wjazd w koszu na górę 90-metrowego dźwigu zajmuje kilka minut. Następnie instruktor tłumaczy uczestnikowi, w jaki sposób oddać skok. Na koniec jeszcze raz sprawdza wszystkie uprzęże i upewnia się, czy skoczek zrozumiał kwestie bezpieczeństwa. Kolejny krok należy już do skoczka. Wystarczy wychylić się z kosza, rozłożyć szeroko ręce i pozwolić ciału na swobodne spadanie.

Kto może skoczyć na bungee?

Voucher na skok to doskonały prezent dla każdego miłośnika adrenaliny (o ile u uczestnika skoku nie występują wymienione niżej przeciwwskazania). Prezent w postaci skoku na bungee świetnie sprawdzi się na urodziny (szczególnie te okrągłe), święta czy rocznice. Wśród głównych przeciwwskazań do odbycia skoku na bungee znajdują się: dolegliwości układu krążenia, w tym choroby serca, epilepsja i schorzenia kręgosłupa. Skok bungee nie jest możliwy także w przypadku osób po ciężkich urazach. Zabrania się korzystania z atrakcji osobom nietrzeźwym i pod wpływem środków odurzających. W przypadku rezerwacji w firmie Bungee Chorzów uczestnik musi mieć ukończone 16 lat (za pisemną zgodą opiekuna prawnego dla osób poniżej 18-go roku życia).

Jak przygotować się do skoku?

Vouchery na skok, dostępne w ofercie Superprezenty.pl, przeznaczone są dla jednej osoby. Po otrzymaniu vouchera należy dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty i regulaminem organizatora. Niektórzy organizatorzy wymagają wcześniejszej rezerwacji, inni nie. Vouchery ważne są 12 miesięcy od daty nabycia. Uczestnik skoku powinien być ubrany w wygodny strój dostosowany do warunków atmosferycznych. Skok na bungee uzależniony jest od warunków atmosferycznych. W przypadku opadów czy silnego wiatru przeżycie odbędzie się w innym terminie.

Sam skok trwa kilka sekund, ale wspomnienia z niego pozostają na całe życie!

Skok na bungee z 90 metrów to wyjątkowe przeżycie, które pozostawia wspomnienia na długi czas. Komu warto podarować taki prezent?

 • mężowi na 30. urodziny, jeśli skok od zawsze był jego marzeniem,
 • żonie na 40. urodziny, jeśli uwielbia nowe wyzwania i ciągle przekracza granice swojego strachu,
 • bratu na 20. urodziny, jeśli jest miłośnikiem sportów ekstremalnych,
 • przyjaciółce z okazji wieczoru panieńskiego, jeśli chce uczcić nowy rozdział jej życia ekstremalnym przeżyciem,
 • przyjacielowi jako prezent z okazji awansu zawodowego, jeśli skoki i loty są jego pasją,
 • każdemu miłośnikowi adrenaliny,
 • każdej osobie, która kocha sport w jego ekstremalnym wymiarze.

Prezent w postaci skoku na bungee dla tej jednej osoby, która kocha sportowe emocje i adrenalinę, z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę!

Czy wiesz, że na przeżycie skoku możesz wybrać również inne miasto? Polecamy między innymi:

 • skok na bungee Kraków,
 • skok na bungee Wrocław,
 • skok na bungee Poznań.

Wybierz miasto, dokonaj rezerwacji i zaskocz bliską osobę wspaniałym upominkiem!

Polecamy również nasze inne oferty z kategorii "skoki" oraz "loty". W Super Prezentach masz do wyboru między innymi:

 

 

SKOK NA BUNGEE - LISTA MIEJSC, GDZIE ZNAJDZIESZ TO PRZEŻYCIE:

Skok na bungee - Bydgoszcz,
Skok na bungee - Gdansk,
Skok na bungee - Gdynia,
Skok na bungee - Sopot.