Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Simair - Flight Simulation Center

SIMAIR to centrum lotów na symulatorach – miejsce nie tylko dla stale szkolących się profesjonalistów, lecz także dla amatorów, których pasją jest lotnictwo. Centrum znajduje się nieopodal największego lotniska w Polsce, na warszawskim Mokotowie. Oferuje wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci. Można tu zasiąść za sterami prawdziwych samolotów, np. Cessny C152, posmakować emocji pilota w symulatorze Boeinga 737 MAX lub Airbusa.Firma świadczy też usługi z zakresu szkoleń przygotowujących do rekrutacji w liniach lotniczych. Doświadczeni piloci i profesjonalna kadra szkoleniowa wprowadzają adeptów lotnictwa w świat komercyjnych lotów. Tu nabędziesz umiejętności potrzebnych w pracy na pokładzie. Warsztaty są prowadzone po polsku i po angielsku.W Simair można także pokonać lęk przed lataniem – to propozycja skierowana do tych, których stresują podniebne podróże. Dwudniowy warsztat nabywania umiejętności radzenia sobie z emocjami podczas lotu samolotem prowadzi psycholog doświadczona w pracy na pokładzie.Firma oferuje również warsztaty dla dzieci powyżej 10 roku życia – młodzi ludzie spędzą tutaj fantastyczny dzień w lotniczej atmosferze, którego podsumowaniem będą dyplomy i koszula pilota.

Simair - Flight Simulation Center
Filtry

Średnia cena 747,12 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników