Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Restauracja La Grande Mamma

Restauracja La Grande Mamma w Krakowie to miejsce stworzone dla wielbicieli prawdziwej włoskiej kuchni. Najważniejszą wartością dla osób tworzących to miejsce jest szczególna wierność co do kulinarnych ideałów Italii. Prawdziwa włoska pizza na cienkim cieście, makarony oraz wszystkie inne słynne potrawy są przygotowywane przez doświadczonego i nagradzanego szefa kuchni, który posiada odpowiednie narzędzia merytoryczne do tworzenia pełnoprawnych włoskich potraw. Oprócz doskonałego smaku La Grande Mamma oferuje klientom niecodzienny, spokojny klimat – idealny na randkę, rocznicę czy przyjacielskie spotkanie.

Filtry

Średnia cena 99,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

4.5 2 - ilość oddanych głosów

5 punktów 50,00%

4 punkty 50,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Ja

Zweryfikowany użytkownik

Jacek

Kolacja dla dwojga w La Grande Mamma w Krakowie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Kraków buduje atmosferę

2023-11-26

An

Zweryfikowany użytkownik

Anna

Kolacja dla dwojga w La Grande Mamma w Krakowie

Zweryfikowany użytkownik

4.0

2022-07-17