Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Quiz Game

Quizgame to krakowskie studio, w którym organizowane są gry odzwierciedlające rozgrywkę programu telewizyjnego. Oddając sto procent realiów z legendarnych światowych teleturniejów, organizatorzy dbają o każdy element rozgrywki, tak by uczestnicy czuli specyficzny klimat rywalizacji. Wszystkie aspekty gry są dokładnym odwzorowaniem rozrywkowych programów odbywających się za szklanym ekranem, natomiast samo przeżycie jest dzielone na poziomy, dzięki którym osoby realizujące voucher czują wagę stawki, jaką jest wygrana. Teleturniej odbywający się w quizgame to ciekawy prezent dla przyjaciół bądź pary chcącej spędzić czas w nietuzinkowy sposób. 

Filtry

Średnia cena 386,78 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Jo

Zweryfikowany użytkownik

Joanna

Quiz Game – teleturniej na żywo

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2024-06-01