Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Przygodawsieci.pl

Przygodawsieci.pl unikatowy escape room, gdzie liczy się spryt, szybkość oraz znajomość internetu. Zabawa zaczyna się w momencie, w którym uczestnicy wpisują kod startowy i zapoznają się z zasadami gry. Od tego momentu następuje początek niezapomnianej przygody, a uczestnicy mogą już korzystać ze wszystkiego, co mają do dyspozycji, aby rozwiązywać krok po kroku kolejne zagadki. Narracja gry przeprowadza uczestników przez wszystkie jej etapy. Im bardziej „dosłownie” potraktują tę przygodę – tym lepiej pójdzie im gra! To zabawa dla osób niebojących się kombinować i korzystać z internetu. Jeśli czujesz, że to coś właśnie dla Ciebie, skorzystaj z oferty naszych voucherów!

Filtry

Średnia cena 24,20 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 3 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100.00%

4 punkty 0.00%

3 punkty 0.00%

2 punkty 0.00%

1 punkt 0.00%

Pa

Zweryfikowany użytkownik

Patryk

"Szantaż" - Escape room online

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Na miły wieczór w domu

2024-02-12

Ma

Zweryfikowany użytkownik

Mateusz

Wybierz swój escape room online

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2023-01-08

Ka

Zweryfikowany użytkownik

Karola

Rywalizacja w sieci - escape room online

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2022-01-16