Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Proballoon

Proballooning – czyli profesjonalne loty balonowe organizowane przez duet z olbrzymią pasją do latania. Założyciele firmy mają wieloletnie doświadczenie i spędzili setki godzin w powietrzu, zarówno rekreacyjnie, jak i uczestnicząc w zawodach sportowych na całym świecie. Z nimi wzniesiecie się nad osiedla małych i dużych miast lub zobaczycie dziką przyrodę, dotykając czubków drzew. Każdy lot balonem jest niepowtarzalny, ponieważ nigdy do końca nie wiadomo, gdzie dokładnie zaniesie Was wiatr. Nie obawiajcie się jednak – lot balonem jest w pełni bezpieczny – w jego trakcie nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwać doświadczona załoga.

Filtry

Średnia cena 2 073,75 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

3.5 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 0,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Jo

Zweryfikowany użytkownik

Joannna

Lot widokowy balonem - Radom

Zweryfikowany użytkownik

3.5 Pokaż więcej
Ogólna ocena
Ogólna ocena 3.5
Łatwość rezerwacji 5.0
Obsługa 5.0
Miejsce i otoczenie 3.0
Atmosfera 1.0

2023-06-04