Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

PRO SPORT

Pro Sport to szkoła oferująca nauczanie sportów z zakresu water & snow. Ich kadra składa się z trenerów oraz instruktorów będących absolwentami AWF, którzy mają niezbędną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Latem Pro Sport działa na terenie Łeby, ucząc sportów związanych z wiatrem i falami. Wówczas do dyspozycji uczestników są 2 komfortowe, bezpieczne i niezatłoczone spoty oraz najnowszy sprzęt, który gwarantuje szybki progres. Zimą przenoszą się w góry pod Śnieżkę w Karpaczu Górnym na wysokość 860 m n.p.m. Tam doskonalą przyszłych adeptów sportów zimowych – ze snowkite szkolą na pobliskich polach, a wycieczki skiturowe off piste organizują w wysokich partiach gór. Pro Sport to także szkoła pływania dla osób w każdym wieku. Zajęcia prowadzone są Parku Wodnym Tropikana w Hotelu Gołębiewski i Kompleksie Basenów w Sandra Spa.

PRO SPORT
Filtry

Średnia cena 2 492,22 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników