Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Nova Moda

Nova Moda to poznański sklep i salon modowy oferujący klientkom szeroki wybór kreacji oraz odzieży dostosowanej do obecnego rynku fashion. Oprócz branży handlowej osoby tworzące to miejsce pragną nieść pomoc tym, którzy zagubili się w różnorodności dzisiejszych trendów, dlatego znajdziemy tu również pomoc w charakterze konsultacyjnym na temat doboru ubrań, a nawet zakupy ze stylistką w ramach wizualnego przeobrażenia oraz dostosowania stylu do osoby obdarowanej. Voucher do tego miejsca jest doskonałym prezentem dla wszystkich tych, którzy przez wzgląd na wszechobecny pęd zapomnieli o sobie. Podarunek modowy to również nietuzinkowy prezent dla kobiety chcącej wdrożyć w swoje życie zmiany bądź będącej w trakcie ważnej, życiowej decyzji.

Nova Moda
Filtry

Średnia cena 437,67 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników