Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Naturalnie-Kosmetologia

Naturalnie Kosmetologia to wrocławski salon stworzony przez certyfikowaną kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem w branży beauty. Poprzez poszerzanie swoich kwalifikacji oraz budowanie pozytywnych opinii dzięki doskonale przeprowadzanym zabiegom założycielka salonu wypracowała sobie wysoką pozycję w środowisku wrocławskich salonów pielęgnacyjnych. Podstawowym założeniem tego miejsca jest wykonywanie usług w zgodzie z naturą; salon okryty wysokim poziomem merytoryki za każdym razem udowadnia, że piękno, ulga oraz relaks nie wymagają skalpela ani kosmetyków niewiadomego pochodzenia.

Naturalnie-Kosmetologia
Filtry

Średnia cena 186,50 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników