Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

MOTO-LOT DG Głazik Dariusz

Przy opisywaniu toruńskiej firmy, Moto – Lot DG, nie sposób nie wspomnieć o Dariuszu Głaziku – założycielu tego miejsca wypełnionego emocjami. Zdawać by się mogło, że ten doświadczony pasjonat urodził się po to, by latać. 5000 godzin spędzonych w powietrzu, w tym około dwa tysiące w roli instruktora, a ponadto uczestnictwo w wielu wydarzeniach i zawodach lotniczych oraz odbycie pięciu skoków na bungee – to osiągnięcia, którymi Dariusz Głazik dowodzi, że Moto-Lot DG jest prowadzone przez prawdziwego profesjonalistę. Samolot ultralekki oraz motolotnia to bardzo ciekawe maszyny powietrzne, które wyzwalają w uczestnikach lotów zapoznawczych potężną dawkę fascynacji, a nawet szczyptę adrenaliny.

MOTO-LOT DG Głazik Dariusz
Filtry

Średnia cena 469,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników