Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Łowisko Odpocznia

Hotel Odpocznia to niezwykle komfortowy obiekt wypoczynkowy, który poza miejscami noclegowymi mieści także restaurację, gabinety zabiegowe oraz klubokawiarnię. Swoim gościom zapewnia klimatyczne i schludnie urządzone pokoje gościnne charakteryzujące się dużą wygodą i przestronnością. Każdy z nich wyposażony jest również w klimatyzację. Część kameralnych pokoi znajduje się również w Domu Młynarza, czyli odrestaurowanym budynku z duszą, skąd każdy pokój ma cudowny widok na otaczający las. Obiekt dysponuje także tzw. Rybakówką – to blisko 100m2 nowoczesnej przestrzeni, z dwoma pokojami, aneksem kuchennym, łazienką i oszkloną częścią dzienną. Budynek ten znajduje swoich amatorów zarówno wśród firm organizujących tu spotkania biznesowe, jak i gości przybywających na prywaty wypoczynek pełen ciszy i spokoju. Sprawdź dostępne oferty hotelu Odpocznia i wybierz idealny wariant dla siebie.

Filtry

Średnia cena 349,13 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 2 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Ka

Zweryfikowany użytkownik

Kama

Relaks z wędkowaniem w Odpoczni

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Kocham mojego męża a jego pasją jest wędkowanie więc spędzimy ten czas we dwoje pielęgnując jego dobre samopoczucie.

2024-02-28

Al

Zweryfikowany użytkownik

Alicja

Relaks z wędkowaniem w Odpoczni

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Wybrałam ten prezent dla mojego chłopaka z okazji urodzin, ponieważ kocha wędkować. Dzięki temu prezentowi będziemy mogli spędzić razem miło czas w towarzystwie natury i jego ukochanym hobby.

2023-12-05