Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

LOT FLIGHT ACADEMY

LOT Flight Academy to innowacyjny ośrodek szkoleniowy związany z główną polską linią lotniczą. Chętnym osobom proponuje wszechstronne kursy lotnicze obejmujące zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty, kluczowe dla przyszłych pilotów liniowych. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i doświadczeniu instruktorów akademia gwarantuje najwyższą jakość i profesjonalizm usług związanych z pilotażem. Szkolenia opierają się m.in. na symulatorze Boeing 737-8 MAX, najnowocześniejszym w Polsce. Kursy na nim obejmują nie tylko szkolenia komercyjne, lecz także zaawansowane „Type Rating” dla przyszłych profesjonalnych pilotów liniowych.

Filtry

Średnia cena 1 149,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Na

Zweryfikowany użytkownik

Natalia

Poczuj się jak pilot samolotu pasażerskiego Boeing 737-8 MAX – zasiądz za sterami z pilotem PLL LOT

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Idealny prezent dla miłośnika "latania" :)

2023-11-27