Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Locked Up Kraków

Locked Up to krakowski organizator rozrywek typu escape room, którego największym celem jest wytworzenie unikatowego i emocjonującego klimatu do organizowanych gier. Pokoje przeznaczone zarówno dla niewielkich, jak i dużych grup uczestników dowodzą, że ludzie tworzący to miejsce myślą o wielu konfiguracjach, zarówno wiekowych, jak i w aspekcie liczby osób uczestniczących. Kolejnym elementem charakterystycznym dla Locked Up jest zróżnicowanie zagadek logicznych oraz pułapek rozsianych po planszach oraz niezwykła kreatywność, która z nich bije. Ponadto, mimo skomplikowanych mechanizmów przekładających się na satysfakcję przebywających tu śmiałków, firma przykłada ogromna wagę do kwestii bezpieczeństwa, spełniając przy tym wszystkie niezbędne normy wymagane do prowadzenia pokojów zagadek oraz ucieczek.

Filtry

Średnia cena 163,09 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 3 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100.00%

4 punkty 0.00%

3 punkty 0.00%

2 punkty 0.00%

1 punkt 0.00%

Na

Zweryfikowany użytkownik

Nadia

Escape room "Misja A.V.A.T.A.R" w Krakowie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2023-02-05

Ko

Zweryfikowany użytkownik

Kornel

Wybierz swój escape room w Krakowie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2021-08-31

Ol

Zweryfikowany użytkownik

Ola

Escape room "Nuklearna Pułapka" | Kraków

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2019-04-18