Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Limuzyny Platinium

Limuzyny Platinium – to firma dbająca o komfort podróżowania i dobrą zabawę od 2009 roku. Współpracujemy z wieloma warszawskimi klubami, firmami eventowymi i ośrodkami sportowymi. Oferujemy przewozy osób różnymi pojazdami, w tym: limuzynami, party busami oraz samochodami osobowymi. Organizujemy również przewozy osób podczas takich uroczystości jak: śluby, wesela, rocznice, chrzciny, urodziny, imieniny, transfer/transport z lotniska w Warszawie, wieczór kawalerski/panieński, studniówki, imprezy firmowe, konferencje szkolenia, bankiety, targi eventy, koncerty. Jeżeli szukasz pomysłu na niepowtarzalną zabawę w gronie znajomych, mocnych wrażeń i wiarygodnej firmy – to dobrze trafiłeś!

Limuzyny Platinium
Filtry

Średnia cena 1 233,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników