Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

L2D

Live to drift to grupa osób pasjonujących się driftem i wszystkim, co wokół z dużym naciskiem na samochodową jazdę bokiem. Grupę tworzą ludzie o różnych zainteresowaniach – ­­­­­­­część z nich z motosportem związana jest od 9 lat, a część dopiero zaczyna. Wspólne połączenie sił nastąpiło w 2017 roku w trakcie treningu na torze Krzywa. Od tamtego czasu pracownicy Live to drift wspólnie trenują, jeżdżą na zawody i bawią się tym widowiskowym zajęciem. Każda z osób związanych z Live to drift ma doświadczenie związane z driftem, co sprzyja wzajemnej inspiracji w trakcie jazdy, a także wprowadzaniu ustawień i rozwiązań technicznych do znajdujących się w ofercie samochodów. Każdy model driftwozu z oferty Live to drift został zbudowany, przetestowany i sprawdzony w boju przez pracowników L2D. To, że grupa Live to drift zna się na rzeczy, widać po osiąganych przez nią wynikach w zawodach. Członkowie grupy nie spoczywają jednak na laurach, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, a nabytą wiedzę przekazują swoim klientom.

Filtry

Średnia cena 899,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 3 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Al

Zweryfikowany użytkownik

Aleksandra

Drift taxi - Tor Krzywa

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2022-11-10

AR

Zweryfikowany użytkownik

AREK

Kurs driftingu - Tor Krzywa

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2022-04-06

Ad

Zweryfikowany użytkownik

Adam

Drift taxi - Tor Krzywa

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Marzenie mojej narzeczonej

2022-03-31