Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Krakow tours

Krakow Tours to wycieczki segwayem, piesze i rowerowe po krakowskim Starym Mieście i Dzielnicy Żydowskiej. Powadzone są przez wykwalifikowanych, posiadających wiedzę i doświadczenie przewodników. Dzięki nim poznasz nie tylko ciekawostki miasta, ale też zrozumiesz historię Polski i jej mieszkańców sięgającą X wieku.Myślą przewodnią organizatorów jest to, aby zobaczyć jak najwięcej, ale też, żeby nie zmęczyć się podczas zwiedzania. Dlatego każdy z rodzajów wycieczki (segway, rowerowe i piesze) trwa około 2 godzin. Wycieczki odbywają się rano, po południu oraz wieczorem. Na specjalne życzenie Krakow Tours może przygotować prywatną wycieczkę tylko dla Ciebie, Twojej rodziny lub przyjaciół.Z Krakow Tours odkryjesz miasto wpisane na listę dziedzictwa Unesco, miasto królów, Jana Pawła II papieża Polaka, stolicę polskiej kultury, życia artystycznego i edukacji. Usłysz o najciekawszych historiach miasta, różnorodnej kulturze, a także o słynnych krakowskich mieszkańcach.

Filtry

Średnia cena 164,57 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Ma

Zweryfikowany użytkownik

Mateusz Koczarski

Zwiedzanie Auschwitz dla dwojga - Kraków

Zweryfikowany użytkownik

5.0

super atrakcja ! dla dzieci super obóz !

2023-01-30