Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Katarzyna Pracuch Fotografia

Fotografka z pasji, która tworzy zdjęcia zarówno dla firm, agencji, inicjatyw twórczych, jak i prywatnych osób. Najbardziej angażują ją sesje ciążowe, rodzinne, dziecięce oraz imprezy okolicznościowe. Nie tylko robi zdjęcia, ale też dopasowuje rekwizyty, wyszukuje odpowiednie stylizacje i plenery. W swoim prywatnym studiu tworzy sesje ciążowe, rodzinne i portretowe, a także mini sesje tematyczne – walentynkowe, wielkanocne i ogólnie świąteczne. Jej studio wyposażone jest w zestawy sukienek ciążowych, stroje dla noworodków i małych dzieci, a także rekwizyty wykonane m.in. ze starego drewna. Jako jedyna oferuje możliwość wykonania zdjęć w Skansenie na Jędrzejkówce w Laskowej – przepiękną stylizowaną sesję w prywatnym skansenie.

Katarzyna Pracuch Fotografia
Filtry

Średnia cena 760,41 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników