Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

iPicasso

iPicasso to podwarszawska firma zajmująca się sprzedażą zestawów do „malowania po numerach”. Ta sztuka opiera się na założeniu, że najlepszym sposobem opanowania malarskiego rzemiosła jest nauka na zasadzie przykładów oraz podanych wzorów. Kierując się wskazówkami zawartymi na płótnie z gotowym wzorem, osoba obdarowana wypełnia oznaczone punkty, nanosząc odpowiednie kolory i wykonując konkretne pociągnięcia pędzlem. Osoby tworzące tę działalność gwarantują materiały najwyższej jakości, dzięki czemu nauka staje się również zabawą, a osoby realizujące prezent nawet nie orientują się, że ich zdolności malarskie ulegają polepszeniu. 

iPicasso
Filtry

Średnia cena 73,50 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników