Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Instytut Zdrowia i Urody "BOA"

BOA to instytut zdrowia ulokowany w Bielsku-Białej, świadczący szerokie spektrum usług w zakresie pielęgnacyjnym. Masaże, zabiegu, naturoterapia, kosmetyka twarzy – to tylko część zabiegów, których doświadczy osoba obdarowana voucherem do salonu BOA. Tym, co zasługuje na wyróżnienie, jest niewątpliwie doświadczenie pracujących tu specjalistek, a ponadto fantastyczna atmosfera, która udziela się już po przekroczeniu progu tego  przybytku relaksu. Warto wspomnieć o zabiegach ekskluzywnych, odznaczających się wykorzystaniem niepowtarzalnych technik, nie tylko wspomagających organizm, ale i działających terapeutycznie na wszelkie schorzenia, gwarantując nierzadko całkowite ustąpienie objawów somatycznych. 

Instytut Zdrowia i Urody "BOA"
Filtry

Średnia cena 210,32 zł

Pokaż tylko przecenione oferty