Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

I-TECH

I-TECH Wojciech Pawlak to firma działająca na rynku od 2008 roku. W ciągu ostatnich 6 lat wykonaliśmy ok. 1200 lotów motoparalotnią, które dostarczyły naszym klientom wspaniałych wspomnień na lata. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo. Z tego powodu każdy lot odbywa się pod opieką wykwalifikowanego pilota. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz niepowtarzalną okazję podziwiania Zielonej Góry oraz jej malowniczych okolic z zupełnie innej perspektywy. Ubierz się zatem wygodnie, weź ze sobą dobry nastrój oraz uśmiech i rozpocznij swoją podniebną przygodę, korzystając z oferowanych voucherów.

Filtry

Średnia cena 374,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników