Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Hotel Odpocznia Resort i Las

Hotel Odpocznia to niezwykle komfortowy obiekt wypoczynkowy, który poza miejscami noclegowymi mieści także restaurację, gabinety zabiegowe oraz klubokawiarnię. Swoim gościom zapewnia klimatyczne i schludnie urządzone pokoje gościnne charakteryzujące się dużą wygodą i przestronnością. Każdy z nich wyposażony jest również w klimatyzację. Część kameralnych pokoi znajduje się również w Domu Młynarza, czyli odrestaurowanym budynku z duszą, skąd każdy pokój ma cudowny widok na otaczający las. Obiekt dysponuje także tzw. Rybakówką – to blisko 100m2 nowoczesnej przestrzeni, z dwoma pokojami, aneksem kuchennym, łazienką i oszkloną częścią dzienną. Budynek ten znajduje swoich amatorów zarówno wśród firm organizujących tu spotkania biznesowe, jak i gości przybywających na prywaty wypoczynek pełen ciszy i spokoju. Sprawdź dostępne oferty hotelu Odpocznia i wybierz idealny wariant dla siebie.

Hotel Odpocznia Resort i Las
Filtry

Średnia cena 1 979,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników