Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Hotel De Lita

Nowoczesny trzygwiazdkowy hotel De Lita położony jest w Druskiennikach, jednym z najpiękniejszych kurortów na Litwie, słynącym ze świeżego powietrza, wód mineralnych, spa i rekreacji. Usytuowany z dala od zgiełku centrum miasta, obok parku odnowy biologicznej Karolis Dineika. Hotel oferuje 39 przytulnych pokoi: 25 pokoi dwuosobowych i jednoosobowych, 8 mini apartamentów i 6 apartamentów. Apartamenty wyposażone są w klimatyzację i balkon lub taras. W hotelu znajduje się również restauracja, dobrze wyposażone sale konferencyjne do spotkań i seminariów szkoleniowych oraz studio spa, w którym goście mogą korzystać z najróżniejszych zabiegów spa.

Hotel De Lita
Filtry

Średnia cena 769,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników