Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Hello Sailor

Hello Sailor to firma specjalizująca się w organizacji rejsów i eventów po Wiśle. Tworzą ją pasjonaci wodnych przygód z ponad 16-letnim doświadczeniem, którzy chętnie dzielą się wiedzą i umiejętnościami. Rejsy pozwalają odkryć Warszawę z zupełnie nowej perspektywy – z jej dziką i nieokiełznaną częścią rzeki, jak i pulsującym centrum miasta. Czas trwania rejsu zależy od preferencji, ale zalecana jest minimum godzina, aby móc w pełni cieszyć się tą wyjątkową przygodą. Firma oferuje także usługi, takie jak catering, ognisko na wyspie lub plaży, dekoracje na pokładzie czy odbiór tortu i innych atrakcji (dostosowane do indywidualnych potrzeb). Rejsy odbywają się na klasycznych motorówkach typu „Selco 15”, a dla większych grup na drewnianym Galarze mieszczącym do 12 osób i wyposażonym w turystyczną toaletę.

Hello Sailor
Filtry

Średnia cena 670,43 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników