Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Grzegorz Drogi

Fw Greg Jeżynowa 2 Zielona Góra to firma realizująca przeloty nowoczesnymi motoparalotniami tandemowymi w okolicach lotniska Przylep oraz nad rzeką Odrą. Na pokładzie motoparalotni mogą przebywać maksymalnie dwie osoby, a dla większych grup organizowane są loty w trybie kolejnościowym. W przypadku dłuższego lotu np. 40-minutowego albo 1-godzinnego pasażer może uzgodnić z pilotem konkretne miejsca, do którego odbędzie się lot. Firma oferuje swoją usługę osobom od 15. roku życia i wadze od 45 do 100 kg, zapewniając profesjonalną obsługę w języku polskim i angielskim. Dodatkowo klienci mają możliwość nagrania filmu z lotu, a karta SD z nagraniem jest przekazywana po locie. Z uwagi na zmienność warunków pogodowych, realizacja vouchera wymaga wcześniejszego skontaktowania się z pilotem w celu ustalenia dogodnego terminu lotu.

Grzegorz Drogi
Filtry

Średnia cena 517,63 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników