Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

GRYKO CAFFE

Pomysłodawczynią Gryko Caffe jest Agnieszka Stefaniak baristka, menedżerka i marzycielka uwielbiająca kawę i naturę. W swojej działalności promuje miłość do kawy w nowej, niecodziennej odsłonie – tworzy mieszanki ziaren i dodatków, które następnie wypala w stylu włoskim. W tworzonych przez nią miksach oprócz pysznej kawy znajdziecie m.in. łuski gryki. Gryko Caffe powstało z czystej przyjemności przygotowywania kawy, którą twórczyni zaraziła się od swojej babci. Dzisiaj po latach testowania nowych receptur i form parzenia kawy pomysłodawczyni Gryko Caffe dzieli się swoją wiedzą z innymi. Przygotowywane przez nią warsztaty, to doświadczenie łączące aspekt praktyczny z duchowym i emocjonalnym przeżyciem. Według właścicielki „Każdy może być baristą i każdy może świetnie parzyć kawę, cudownie się przy tym bawiąc”.

GRYKO CAFFE
Filtry

Średnia cena 1 064,60 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników