Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Gregor Team

Wydobycie pokładów adrenaliny – to najważniejszy cel Gregor Team, firmy zajmującej się organizacją jazd terenowych na terenie Trójmiasta. Ich broń, Nissan Patrol, to doskonale wyposażony, potężny i piekielnie skuteczny pogromca stromych zjazdów, podjazdów, bezdroży, dzikich szlaków oraz wąskich ścieżek. Jednak sam pojazd jest jedynie narzędziem, które powinno być kierowane umysłem i sprawnym okiem perfekcyjnie przeszkolonego kierowcy. To w tym miejscu kierowcy zażywają umiejętności i przede wszystkim przygody. Gregor Team udowadnia, że prawdziwe przeżycie powinno wtłaczać się w pamięć, a wspomnienia z jazdy 4x4 nie posiadają terminu ważności.

Filtry

Średnia cena 414,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Ma

Zweryfikowany użytkownik

Marek

Jazda off-road -Trójmiasto

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2023-01-17