Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Gokarty Wrocław

Filtry

Średnia cena 110,71 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (14)
Od 99,00 zł

Kiedy myślimy o dobrej zabawie, to chcemy przede wszystkim, aby coś się działo i by emocje sięgnęły zenitu. Dobrze jest wtedy, kiedy rozrywka w której uczestniczymy jest oryginalna, dość łatwo dostępna i przede wszystkim angażująca nas na tyle, byśmy nie żałowali żadnej spędzonej sekundy ani żadnej wydanej złotówki. W dzisiejszym świecie nie brakuje różnego rodzaju propozycji. Czasem, gdy zastanawiamy się nad tym, jaką aktywność wybrać, to okazuje się, że jest ich tak wiele, że tylko od samej mnogości propozycji kręci się w głowie. Jednym z najbardziej trafnych i pasujących niemal do każdej okazji sposobów spędzania wolnego czasu są gokarty we Wrocławiu.

Czy gokarty we Wrocławiu to dobra zabawa?

Jeśli zapytamy osoby dorosłej, co rozumie przez pojęcie dobrej zabawy, to zdefiniowanie tego terminu może nastręczać sporych kłopotów. Chcąc znaleźć odpowiedź na tak postawione pytanie, musielibyśmy nieźle się nagłowić. Ale warto podjąć taki wysiłek. Dzięki temu możemy zrozumieć co dla nas, na dzień dzisiejszy jest najbardziej atrakcyjne. Powinniśmy zatem cofnąć się do czasów dzieciństwa. To właśnie jako dzieci bawiliśmy się najlepiej i to z tego okresu zapamiętaliśmy najlepsze zabawy. Jedną z takich dziecięcych zabaw, która na pewno niejednemu z nas sprawiała ogrom frajdy była zabawa w pościgi policyjne albo wyścigi samochodowe. W życiu dorosłym trudno urealnić to marzenie, no chyba że pracujesz w służbach albo jesteś zawodowym kierowcą Formuły 1. Jednakże możesz dobrze się zabawić, jednocześnie przywołując wspomnienia z dzieciństwa, poprzez jazdę gokartami we Wrocławiu.

Co o gokartach we Wrocławiu każdy wiedzieć powinien?

Jeśli masz już na oku gokarty we Wrocławiu, to na pewno przyda Ci się garść niezbędnych wręcz informacji. Po pierwsze musimy sobie zdać sprawę z tego, że gokarty są zaopatrzone w silniki Hondy. 13 koni mechanicznych jak na tak niewielki pojazd robi wrażenie, a także jest gwarantem dobrej zabawy. Tor kartingowy jest specjalnie zaprojektowany, a rampy urozmaicają każde ściganie się ze znajomymi. Gokarty potrafią dostarczyć emocji tak dużych, że uczestnicy poczują się jak bohaterowie wartkich filmów akcji.

A ile trwa jazda gokartem we Wrocławiu? Cóż, to wszystko zależy od tego, ile czasu sam zechcesz jeździć. Organizatorzy zazwyczaj dopuszczają trzy warianty czasowe. Możesz jeździć 10 minut, 20 minut albo pół godziny. Jest to prosta rozrywka, która zaangażuje Cię na tak długo, jak tylko sobie tego życzysz. Warto jeszcze wspomnieć, że uczestnik powinien mieć wygodny, sportowy ubiór. Realizacja vouchera jest możliwa w ciągu 12 miesięcy od jego zakupu, natomiast usługa realizowana jest w sezonie od kwietnia do października.

Czy gokarty to dobra rozrywka dla par?

Jak najbardziej możesz skorzystać z dostępnej opcji, jaką jest jazda gokartami we Wrocławiu dla dwojga. Z całą pewnością takie wspólnie spędzanie czasu pozwoli Wam na umocnienie Waszej relacji. Jeśli dzielicie gokartowe hobby, to na pewno może być to dla Was bardzo romantyczna chwila. Warto więc sobie sprawić taki prezent. Natomiast jeśli znasz jakąś parę i wiesz, że to by im się bardzo spodobało, to możesz zafundować im właśnie tego typu atrakcję.

Czy gokartami we Wrocławiu może jeździć dziecko?

Tak, organizatorzy dopuszczają możliwość jazdy gokartem osoby nieletniej. Istnieje dolny limit wiekowy, wynoszący 6 lat. Młodsze dzieci, niestety nie będą mogły skorzystać z usługi. Aby dziecko albo nastolatek miał być dopuszczony do jazdy gokartami, to potrzebna jest pisemna zgoda rodziców albo opiekunów prawnych lub ich obecność na miejscu. Z całą pewnością gokarty potrafią sprawić dzieciom bardzo wiele radości. Jest to znakomity wybór na prezent dla Twojej pociechy, ale też możesz ufundować jej atrakcję-niespodziankę np. z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca.

Czy gokarty we Wrocławiu to dobra zabawa dla całej rodziny?

Skoro dzieci mogą jeździć we Wrocławiu gokartami, to może być to rozrywka dla całej rodziny. Jest możliwość wykupienia jazdy dla kilku osób w tym samym czasie. W związku z tym gokarty we Wrocławiu są wspaniałą propozycją dla Was na spędzanie czasu w familijnej atmosferze.

Gokarty we Wrocławiu – czy to na pewno bezpieczne?

Gokarty we Wrocławiu to rozrywka w 100% bezpieczna. Każdy uczestnik otrzymuje kask, dzięki czemu w razie ewentualnej wywrotki jego głowa jest chroniona przed obrażaniami. Zarówno tor jak i samochodziki są sprawdzane każdorazowo przez organizatora. Wszystko dobywa się zgodnie z zachowaniem niezbędnych procedur bezpieczeństwa pod czujnym okiem profesjonalistów. Skoro gokartami mogą jeździć nawet dzieci, to oznacza to, że mamy do czynienia z aktywnością, gdzie wszystko dla użytkownika jest bezpieczne. Nie musisz się obawiać o ewentualne zagrożenia. 

Czy są jakieś przeciwwskazania do jazdy gokartami?

Tak jak przy każdej aktywności, również i przy gokartach występują pewne ograniczenia. Wspomnieliśmy już o dolnym limicie wiekowym, wynoszącym 6 lat. Ponadto uczestnik nie może mierzyć mniej niż 135 cm wzrostu. Ważne jest także to, aby uczestnik nie miał żadnych poważnych przeciwwskazań zdrowotnych. Osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu albo narkotyków czy też innych substancji odurzających, nie zostaną dopuszczone do jazdy gokartami.

Ile kosztują gokarty we Wrocławiu?

Cena jest różna w zależności od okresu. Może się to zmienić w czasie. Oczywiście należy też pamiętać, że cena będzie różna w zależności od wariantu, który wybierzesz. Gokarty we Wrocławiu są już dostępne od 40 zł w górę. Pół godziny jazdy gokartami będzie kosztowało orientacyjnie w okolicach 100 zł. Oczywiście, jeśli wybierasz wariant dla dwojga, to zapłacisz proporcjonalnie więcej.

Komu można zrobić prezent pod postacią gokartów we Wrocławiu?

Voucher na gokarty we Wrocławiu możesz dać praktycznie każdemu, pod warunkiem że ta osoba będzie zainteresowana atrakcją i będzie chciała skorzystać. Może to być członek Twojej rodziny, przyjaciel, a nawet kolega z pracy. Taki podarek możesz dać praktycznie na każdą okazję. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sprezentował gokarty samemu sobie.