Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

GMRonczek - Gabinet masażu

Gabinet masażu GM Ronczek to miejsce, gdzie zdrowie i relaks idą ze sobą w parze. To cudowne miejsce stworzone dla każdego, kto chciałby na chwilę uciec od codziennych zmartwień i kompleksowo o siebie zadbać. Oddając się w ręce pracujących tu specjalistów, doświadczysz niezrównanych doznań, które pomogą zadbać o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Każda z oferowanych usług dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb. Poprzez zręczne ruchy i techniki masażu, Twoje napięcia mięśniowe się złagodzą, zredukują stres i przywrócą harmonię do Twojego ciała oraz umysłu. Ponadto, przytulnie urządzony gabinet zapewni także wspaniałą atmosferę spokoju i regeneracji w trakcie masażu.

Filtry

Średnia cena 267,75 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 2 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Es

Zweryfikowany użytkownik

Esteban

Antystresowy masaż głowy, karku oraz barków w Krakowie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2024-01-12

Kr

Zweryfikowany użytkownik

Kristina

Masaż relaksacyjny klasyczny w Krakowie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2024-01-05