Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Giovanni Rubino

Giovani Rubino to niemal 30-letnia restauracja mieszcząca się na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Tym, co rzuca się w oczy zaraz po wkroczeniu do lokalu, jest jego luksusowy wystrój – obicia oraz półki wykonane z wysokiej klasy drewna, skórzane siedziska, doskonała gra świateł i przytulne dekoracje, które nadają restauracji odrobiny domowego ciepła – wszystkie te elementy spajają się ze sobą, tworząc z podawanym tu jedzeniem miejsce, do którego powracają nie tylko miłośnicy kulinarnego kunsztu, ale i wizualnych uniesień. Jedzenie przygotowywane w Giovani Rubino charakteryzuje się niezwykłym wyczuciem tutejszych mistrzów kuchni. Pragnąc spełnić oczekiwania wszystkich klientów, osoby tworzące to miejsce postanowiły umożliwić wizyty również osobom cierpiącym na nietolerancje pokarmowe; uwzględnianie ich przy każdym zamówieniu jest z pewnością niezwykłym udogodnieniem i świadczy o profesjonalizmie, jakim wyróżnia się obsługa.

Filtry

Średnia cena 249,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 2 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Mi

Zweryfikowany użytkownik

Michał

Włoska kolacja w Restauracji Giovanni Rubino w Warszawie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Restauracja wygląda ciekawie, jeszcze tam nie byłem!

2024-03-02

Ul

Zweryfikowany użytkownik

Ulxzix

Włoska kolacja w Restauracji Giovanni Rubino w Warszawie

Zweryfikowany użytkownik

5.0

super prezent

2023-07-28