Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Gabinet Masażu Katarzyna Sul - Szewczyk

Gabinet Masażu Katarzyna Sul - Szewczyk to salon pielęgnacyjny zajmujący się tradycyjnymi metodami relaksacyjnymi, jak masaż, ale również medycyną estetyczną. Salon znajduje się w centrum Olsztyna w Warmiński Hotel & Conference. Usługi w tym miejscu wykonywane są przez doświadczone osoby, obdarzone talentem oraz umiłowane w pomocy ludziom spragnionym cielesnego odcięcia od przyziemności. Salon wyróżnia się na mapie miasta przede wszystkim przyjaznym podejściem oraz szeroką gamą usług – znajdziemy tu najróżniejsze odmiany i techniki pielęgnacyjne. Prezent na jedno z cielesnych przeżyć w tym miejscu jest szczególnie wskazany dla osób wykazujących chęć łączenia przyjemności z psychofizycznym pożytkiem.

Gabinet Masażu Katarzyna Sul - Szewczyk
Filtry

Średnia cena 185,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją