Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Fun Park

Fun Park to nowoczesne centrum rozrywki, mieszczące się w samym sercu największej dzielnicy Krakowa – Nowej Hucie, w podziemiach legendarnego budynku kina Świt – w dawnych schronach przeciwlotniczych. Socrealistyczna architektura obiektu skrywa unikatowe wnętrza, będące mieszanką militarnego klimatu, największej areny do laserowego paintballa oraz spokojnej strefy chilloutu w przestronnych salach VIP. To doskonałe miejsce dla wszystkich poszukiwaczy przygód oraz miłośników wysokiego stężenia adrenaliny i endorfin! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą licznych atrakcji kierowaną zarówno do klientów indywidualnych, grup zorganizowanych, jak i całych rodzin.

Filtry

Średnia cena 123,40 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

An

Zweryfikowany użytkownik

Angelika

Escape room „Atomowa Groza” z seansem w kinie VR - Kraków

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Prezent dla kolegi z pracy.

2024-06-10