Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Fly By Wire

Fly By Wire to miejsce, w którym możesz spełnić swoje marzenie o samodzielnym wzbiciu się w powietrze i przeżyciu fascynującej podróży w przestworzach, dzięki najlepszemu w Polsce symulatorowi Airbus’a A320. Całkowicie odwzorowuje on jedną z najpopularniejszych maszyn używanych do transportu pasażerów drogą powietrzną, dlatego też zapewnia maksymalnie realistyczne odczucia. Z bazą ponad 20 000 lotnisk, możliwości są praktycznie nieograniczone. Odbywając lot w symulatorze, będziesz mógł polecieć od Katowic przez Dubaj, aż po najbardziej wymagające lotniska, takie jak Saint Maarten. Poczuj się jak za sterami prawdziwego samolotu, korzystając z oferty dostępnych voucherów!

Fly By Wire
Filtry

Średnia cena 537,75 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników