Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

FIT UNICORNS

Tu zadbasz nie tylko o swoje ciało, ale i o pewność siebie. Szkoła tańca FIT Unicorns Marty Grabowskiej powstała z pasji do ruchu i aktywności. Choć jest prowadzona od niedawna, instruktorkom treningu pole dance nie brakuje entuzjazmu, którym zarażają uczestniczki zajęć.Studio ma lokal w samym sercu stolicy, tuż przy metrze Świętokrzyska, więc dojazd z każdego miejsca w mieście jest wręcz doskonały.Można tu trenować w kameralnych grupach, co jest szczególnie ważne przy pole dance, gdzie komfort uczestników przekłada się na brak skrępowania, a tym samym na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Zróżnicowany stopień zaawansowania grup, 6 rur do tańca, wykwalifikowani instruktorzy, a także możliwość wynajęcia sali – to wszystko znajdziesz w FIT Unicorns na Kredytowej w Warszawie.  

FIT UNICORNS
Filtry

Średnia cena 169,50 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników