Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Exstream

Exstream to wrocławska szkoła nurkowania działająca od 2000 roku. Ich kadrę tworzą ludzie z pasją do podróżowania i odkrywania piękna ukrytego pod wodą. Setki kilometrów pokonanych na różnych głębokościach i duży bagaż doświadczeń, przekładają się na przekazywanie wiedzy na temat nurkowania na najwyższym poziomie. Instruktorzy Extream kładą duży nacisk zarówno na przygodę, jak i bezpieczeństwo. Szkoła uczy nurkowania w taki sposób, by bezpiecznie wrócić na ląd – ponieważ nauka nurkowania to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale też odpowiedzialność. Po drugie szkoła nie ogranicza się wyłącznie do relacji uczeń-nauczyciel. Swoim adeptom dostarcza niezapomnianych wrażeń, zaopatruje w sprzęt i rozwija ich pasję związaną z nurkowaniem. Gdzie nurkują instruktorzy i ich uczniowie? Wszędzie na świecie – Banco Chinchorro, Titicaca – słowem wokół najpiękniejszych wysp i w jeziorach świata. W trakcie licznych podróży grupie Extream udało się odkryć kilkanaście nieznanych wcześniej wraków.

Filtry

Średnia cena 294,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Ma

Zweryfikowany użytkownik

Marcel i Weronika

Poznaj nurkowanie | Wrocław

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2022-09-05