Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Easy Smile STUDIO

Easy Smile to przestrzeń, w której znajdziesz chwilę oddechu od codziennych zobowiązań i zadbasz o piękno swego uśmiechu w atmosferze absolutnego komfortu – w wygodnym fotelu do masażu oraz przy rytmach relaksującej muzyki. Specjalnością gabinetu jest wybielanie zębów, a skupienie się na tej dziedzinie przekłada się na perfekcyjną jakość usług i jej efektywność. W trosce o Twoje samopoczucie i bezpieczeństwo podczas zabiegu używa się wyłącznie sprzętu oraz produktów renomowanych marek. Co więcej, podczas wizyty korzysta się wyłącznie z materiałów przeznaczonych do jednorazowego użytku, co gwarantuje pełną higienę. Easy Smile to studio to miejsce stworzone dla osób, dla których uśmiech ma szczególne znaczenie. Wizyty w gabinecie są realizowane wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji.

Easy Smile STUDIO
Filtry

Średnia cena 492,33 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników