Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Dom Literatury

Dom Literatury znajduje się w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie, tuż naprzeciwko Zamku Królewskiego, na placu Zamkowym. Jego siedziba mieści się w dwóch pięknych kamienicach o charakterystycznym stylu rokokowo-klasycystycznym. Wejść do nich można od strony ulic Senatorskiej, Krakowskiego Przedmieścia i Placu Zamkowego. Obie z historycznych kamienic o bogatym wystroju architektonicznym tworzą funkcjonalną całość i tworzą wyjątkową przestrzeń do wypoczynku, inspirującej pracy twórczej i wartościowych szkoleń.

Dom Literatury
Filtry

Średnia cena 538,50 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Dom Literatury to warszawski hotel i jednocześnie przybytek o znacznej wartości historycznej. Posiadając genezę sięgającą czasów wojny, Dom Literatury przyciąga całe rzesze turystów, rodzin oraz zakochanych, którzy doceniają prawdziwy architektoniczny kunszt.  Obiekt zaprojektowano  w stylu rokokowo-klasycystycznym. Został on doceniony przez wielu polskich artystów, którzy w murach Domu Literatury tworzyli swoje największe dzieła.