Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Dinner in the sky

Dinner in the sky to międzynarodowa inicjatywa. Najprościej rzecz ujmując to nowatorska platforma kulinarna, którą wraz z 22 uczestnikami i serwującymi im dania i drinki kucharzami, unosi dźwig na wysokość 50 metrów.  Dinner in the Sky odbyło się do tej pory w 60 krajach – w większości państw Europy, a także w Australii, Japonii, Indiach, ZEA, RPA, Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Kanadzie i Chinach. Dinnner in the Sky to doświadczenie całkowicie bezpieczne.

Filtry

Średnia cena 1 109,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Ig

Zweryfikowany użytkownik

Iga

Dinner in The Sky dla dwojga

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2023-09-04

Dinner in the sky

Dzięki ofercie Superprezenty.pl możesz przeżyć najbardziej fascynujące doświadczenia - również te kulinarne. Zachęcamy do zapoznania się z kategorią "dinner in the sky", gdzie znajdziesz vouchery na kolację w przestworzach! Voucher na dinner in the sky to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub pary. Sprawdź szczegóły i daj się porwać wyjątkowej przygodzie w powietrzu.

Kolacja na nowatorskiej platformie kulinarnej, czyli o co chodzi w "dinner in the sky"?

Dinner in the sky to wydarzenie, które zdobyło popularność na całym świecie. Podniebne kolacje odbywają się cyklicznie w 60 krajach - w większości państw Europy oraz w Japonii, Australii, Indiach, RPA, Meksyku, Kanadzie, Chinach i Stanach Zjednoczonych. Teraz podniebna kolacja dostępna jest również w Polsce!

Podniebna kolacja - jak to działa?

Wyobraź sobie, że dostajesz zaproszenie do restauracji. Cieszysz się, bo uwielbiasz kulinarne doświadczenia i z przyjemnością odwiedzisz nowe miejsce. A co powiesz na to, aby zjeść kolację na dużej wysokości z widokiem na miasto? Właśnie tak działa dinner in the sky!

Uczta odbywa się na nowatorskiej platformie kulinarnej, która wznoszona jest za pomocą dźwigu na wysokość 50 metrów. Kolacja odbywa się przy specjalnie przygotowanym stole restauracyjnym. Organizator oraz wykwalifikowana obsługa zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i moc atrakcji wszystkim uczestnikom kolacji.

Dinner in the sky - atrakcja znana na całym świecie teraz również w Polsce!

Dzięki szerokiej ofercie Superprezenty.pl i Ty możesz wziąć udział w podniebnej kolacji. Nie musisz lecieć do Stanów Zjednoczonych, ani nawet dokonywać rezerwacji taniego lotu do Włoch. Wystarczy, że sprawdzisz naszą ofertę i wybierzesz jedno z miast w Polsce.

Dzięki ofercie Superprezenty.pl możesz kupić voucher na kolację w chmurach w:

 • Warszawie,

 • Krakowie,

 • Bydgoszczy,

 • Gdańsku,

 • Grudziądzu.

Podniebna kolacja - warianty oferty

W naszym katalogu znajdziesz dinner in the sky w kilku wariantach. Możesz dokonać rezerwacji dla jednej osoby lub pary. Do wyboru są także różne warianty menu.

Organizator przygotował dla gości kilka wariantów oferty:

 • dinner in the sky - kolacja dla jednej osoby,

 • dinner in the sky - kolacja dla dwóch osób,

 • dinner in the sky - drink and snack dla jednej osoby,

 • dinner in the sky - drink and snack dla dwóch osób.

Dinner in the sky - menu kolacji

Podczas podniebnej kolacji uczestnicy otrzymują: przystawkę, zupę i danie główne. Konsumpcja zwieńczona jest zjedzeniem deseru i wypiciem lampki Prosecco. Menu dostępne jest w wersji mięsnej, rybnej i wegetariańskiej. Podczas rezerwacji należy zgłosić ewentualne alergie czy nietolerancje pokarmowe. Całość wydarzenia trwa około godziny, a sama degustacja 40 minut.

Dinner in the sky - wariant "drink and snack"

Podczas wydarzenia goście dostają: lampkę Prosecco i dowolnie wybrany drink z menu lub lampkę wina i deskę niespodzianek. Czas trwania degustacji w powietrzu to około 30-40 minut.

Kolacja w przestworzach - bezpieczeństwo atrakcji

Organizatorzy dbają o bezpieczeństwo atrakcji na każdym jej etapie. Fotele wyposażone są w zabezpieczenia, które utrzymują uczestnika na miejscu.

Nad komfortem gości przez cały czas trwania usługi czuwa wykwalifikowana kadra szkolona przez zespoły z całego świata. Dzięki temu Ty możesz cieszyć się chwilą, spoglądając na obłędną panoramę miasta i kosztując wykwintnego posiłku od topowych kucharzy. 

Kolacja w chmurach przeznaczona jest dla gości, których waga nie przekracza 150 kg.

Dinner in the sky - ile trzeba zapłacić za wydarzenie?

Koszt dinner in the sky zależy od wybranego wariantu. Za menu okrojone trzeba zapłacić średnio 450 złotych od osoby, a za wariant pełny - około 890 złotych za osobę. Czy warto?

Kupując wejściówkę na taką atrakcję, należy pamiętać, że płacimy nie tylko za udział w kolacji, ale przede wszystkim za przeżycie. Żadna widokowa restauracja nie zapewni Ci takich wrażeń, jak popijanie Prosecco na wysoko uniesionej platformie z niczym niezmąconym, pięknym widokiem na Bałtyk czy krakowski rynek. Żadne wykwintne menu nie pozostanie w pamięci tak długo, jak kolacja, która odbywa się w chmurach.

Kolacja w chmurach na prezent - dlaczego warto?

W Super Prezentach każdego dnia udowadniamy, że przeżycia są o wiele cenniejsze niż rzeczy materialne. Dinner in the sky to przeżycie wyjątkowe, które łączy kulinarne doznania z przygodą w obłokach.

Jeśli Twoja ukochana marzy o tym, aby wznieść się w przestworza, zabierz ją na niezwykłą randkę. A może bliska Twemu sercu para uwielbia nowe przygody? Dinner in the sky to doskonały prezent dla nich!

Sprawdź największe korzyści płynące z zakupu vouchera na dinner in the sky:

 • Z góry wszystko wygląda lepiej. Goście przez cały czas trwania atrakcji mogą podziwiać piękną panoramę miasta.

 • Uczestnicy ucztują w kameralnym gronie.

 • Na stole znajdą się pyszne dania, drinki i przekąski przygotowane przez topowych szefów kuchni. Zastanów się, czy Ty lub ktoś z Twoich bliskich miał wcześniej okazję cieszyć się obłędnym smakiem deseru na wysokości 50 metrów? No właśnie! Kolacja na wysokościach to uczta dla wszystkich zmysłów.

 • Kolacja w obłokach jest również świetnym pomysłem na niespodziankę dla bliskiej osoby, na przykład z okazji okrągłych urodzin.

 • Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwa doświadczona załoga.

 • Atrakcja odbywa się w kilku miastach w Polsce w wybranych terminach, najczęściej wiosną i latem. Ciepła pora roku to gwarancja pięknych widoków. 

 • Kolacja na wysokościach to świetny prezent dla miłośników przestworzy i dobra alternatywa dla lotów widokowych. 

Inne prezenty dla miłośników dobrego jedzenia i przestworzy

W Super Prezentach znajdziesz trafiony upominek dla każdego!

Jeśli bliska Twemu sercu osoba jest otwarta na kulinarne doznania, ale ma lęk wysokości, zabierz ją na degustację w ciemności. Niewidzialne uczty cieszą się dużą popularnością i są dostępne w wielu polskich miastach.

Twój ukochany w dzieciństwie marzył o tym, aby zostać pilotem? Zachęcamy do zapoznania się w kategorią "Loty", gdzie czekają najlepsze oferty dla miłośników przestworzy.

Zaskocz swoich bliskich nietuzinkowym upominkiem, postaw na Superprezenty.pl! 

Inne propozycje voucherów dla miłośników wysokościowych doznań: