Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

CN Płetwal Poznań

CN Płetwal to wielkopolskie centrum nurkowe, które gwarantuje swoim klientom szeroką wiedzę oraz umiejętności dotyczące poprawnego poruszania się pod wodą. Kursy organizowane przez doświadczonych instruktorów cechują się równym podejściem do teorii oraz praktyki, a także szczególnym przyłożeniem do kwestii bezpieczeństwa. Osoba obdarowana voucherem weźmie udział w zajęciach odbywających się w basenie lub na terenie otwartego zbiornika wodnego (zależnie od wybranego przeżycia). Szkolenia organizowane przez CN Płetwal pozwalają uczestnikowi zejść co najmniej kilka metrów poniżej tafli wody.

Filtry

Średnia cena 449,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Ka

Zweryfikowany użytkownik

Karolina

Poznaj nurkowanie w jeziorze - Poznań

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2023-03-18