Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Body Slim centrum Modelowania Sylwetki

Centrum Modelowania Sylwetki – Body Slim zostało założone z myślą o kobietach pragnących odpowiednio zadbać o swoje ciało, figurę i kondycję fizyczną oraz chcących podnieść swoją samoocenę i atrakcyjność. To wyjątkowe miejsce oferujące swoim klientom szeroki zakres usług dedykowanych zarówno Paniom, jak i Panom. W naszym centrum zapewniamy kompleksową opiekę w trakcie procesu odchudzania. Odpowiednie dobrane plany treningowe, dieta oraz zabiegi zagwarantują osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Pracujemy tylko na profesjonalnych, sprawdzonych urządzeniach odchudzających i modelujących sylwetkę, aby zapewnić najlepsze efekty i bezpieczeństwo naszych klientów. 

Body Slim centrum Modelowania Sylwetki
Filtry

Średnia cena 957,57 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją