Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Beauty Concept

Beauty Concept to ekskluzywny salon kosmetyczny znajdujący się w Radomiu. Miejsce to wyróżnia się innowacyjnym podejściem do współczesnych zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej oraz szerokim wachlarzem usług do wyboru. Salon oferuje m.in. infuzję tlenową, mezoterapię mikroigłową, cellulogię, BB Glow, a także peeling DNA recovery. Każdy z zabiegów wykonywany jest przez specjalistów, cechujących się solidną wiedzą i dużym doświadczeniem zawodowym. Salon wyposażony jest również w nowoczesny sprzęt oraz narzędzia. Wszystko to wpływa wówczas na gwarancję uzyskania oczekiwanych rezultatów z wykonanych zabiegów i pełnego zadowolenia klientek.Jeśli potrzebujesz solidnej regeneracji bądź chcesz podarować chwilę relaksu bliskiej osobie, skorzystaj z voucherów oferowanych przez salon Beauty Concept!  

Beauty Concept
Filtry

Średnia cena 514,38 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją