Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

BARBARKAR

BARBARKAR Wrocław organizuje imprezy i rejsy turystyczne katamaranem po Odrze. Wśród nich wieczory panieńskie/kawalerskie, urodziny, imieniny, spotkania firmowe, rejsy zaręczynowe, czy fotograficzne sesje ślubne. Oddany do dyspozycji gości katamaran wyposażony został w wygodne kanapy, stoły, profesjonalne nagłośnienie i toaletę. Na pokładzie łodzi można skorzystać z szerokiego wyboru napojów alkoholowych (i nie tylko), a także na życzenie z wyjątkowego cateringu Bistro Kamienna. Przed i po rejsie istnieje możliwość rezerwacji, organizacji lub kontynuacji imprezy na jednym z trzech pomostów gastronomicznych przy Wyspie Słodowej: BARBARKA, Ponton i Los Flamingos.

Filtry

Średnia cena 1 860,34 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Ka

Zweryfikowany użytkownik

Kamil

Rejs turystyczny katamaranem po Odrze

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Dobry punkt startowy, Fajny kapitan, przyjemny katamaran.

2023-05-15