Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Axe Mate Club

Axe Mate Club, mieści się w zabytkowej kamienicy w Krakowie po drodze do zabytkowej dzielnicy Kazimierza. Zróżnicowana oferta Axe Mate Club to nie tylko miejsce dostarczające rozrywki na największym poziome, ale też stwarzające warunki do rywalizacji sportowej w różnych dyscyplinach. Tutaj podszkolicie posiadane umiejętności lub nauczyć się ich od podstaw. Wśród dostępnych aktywności znajdziecie rzuty: shurikenem, nożem sportowym, lotkami (Dart), mix aktywności oraz łucznictwo. Niektórzy z uczestników Axe Mate club zostają zawodnikami światowej ligi WATL, której członkiem jest Axe Mate Club. 

Filtry

Średnia cena 325,70 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Wi

Zweryfikowany użytkownik

Wiola

Voucher do Axe Mate Club pakiet "MIX" - Kraków

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Jest to fajna opcja na spędzenie czasu z drugą połówką w sposób nowy i aktywny. Myślę, że nie będziemy się nudzić :)

2024-02-08