Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Auto Detailing.Zone

Auto Detailing to firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycją oferująca profesjonalne spa dla samochodów. Firma specjalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu i praniu wnętrza auta: szczegółowym myciu, regeneracji karoserii oraz zabezpieczaniu lakieru samochodu woskiem lub powłoką ceramiczną.Szeroka gama usług oferowana przez Auto Detailing zapewnia kompleksową ochronę i świetny wygląd. W tym celu firma wykorzystuje najwyższej jakości chemię samochodową. Dzięki temu czyszczenie skórzanych elementów, polerowanie lakieru czy nakładanie ceramiki jest w pełni bezpieczne. Oprócz zabezpieczenia wnętrza i lakieru przed użytkowaniem firma odnawia samochody, które przeżyły niejedną przygodę.

Filtry

Średnia cena 108,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Al

Zweryfikowany użytkownik

Aleksandra

Mycie auta pakiet "HARD" - Łódź (okolice)

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2022-12-12