Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

AQUA FLY

Aqua Fly to olsztyńska firma świadcząca usługi dotyczące lotów widokowych oraz rejsów na terenie Warmii i Mazur. Specjaliści czuwający nad przebiegiem realizacji aktywności to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży lotniczej i morskiej. Uczestnik aktywności oferowanych przez organizatora – bez względu na wybrane przeżycie – doceni wysoką jakość wykonania, która idzie w parze ze znakomitymi doświadczeniami wynikającymi z doskonałej znajomości topologii miast tudzież innych okolic obserwowanych zza okna samolotu bądź z pokładu łodzi. Każda łódź i każdy samolot znajdujący się w posiadaniu firmy Aqua Fly jest wnikliwie kontrolowany tudzież konserwowany, z kolei instruktorzy realizujący loty oraz rejsy posiadają uprawnienia wymagane do organizacji wszelkich aktywności morskich bądź lotniczych.

Filtry

Średnia cena 549,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Bo

Zweryfikowany użytkownik

Bogusia

Lot samolotem- Olsztyn

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2022-08-10