Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Aikido Warszawa

Aikido Warszawa to klub sportowy powstały w 2000 roku. Instruktorzy sztuki samoobrony skupiają się na wpojeniu uczestnikom zasad samego podejścia do pojęcia defensywy, a priorytetem w kształceniu kursantów jest dążenie do jak największej wydajności organizmu w charakterze kondycyjnym. Techniki Aikido, którymi posługują się doświadczeni nauczyciele, są doskonałym sposobem na wielotorowy samorozwój – sama sztuka walki wzmacnia organizm fizycznie, lecz samoświadomość bezpieczeństwa po nabyciu umiejętności rozwija ludzką mentalność oraz dodaje pewności siebie. Voucher na zajęcia samoobrony jest trafionym pomysłem na prezent dla wszystkich tych, którzy otwierają się na nowe doświadczenia bądź chciałyby zyskać wiedzę potrzebną do skutecznej defensywy w sytuacjach zagrożenia.

Aikido Warszawa
Filtry

Średnia cena 296,50 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników