Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

AEROKLUB Rybnickiego Okręgu Węglowego

Aeroklub Rybnickiego Okręgu Węglowego to klub sportowy zrzeszający modelarzy, pilotów, skoczków spadochronowych oraz innych pasjonatów szeroko pojętego lotnictwa. Aeroklub udziela szkoleń lotniczych zgodnie z certyfikatem organizacji szkolenia lotniczego, co pozwala, aby od podstaw wyszkolić się i udzielić licencji pilota szybowcowego, pilota samolotu turystycznego lub świadectwo kwalifikacji pilota samolotu ultralekkiego. Członkowie aeroklubu stale podnoszą swoje kwalifikacje, przechodzą egzaminy podtrzymujące ważność uprawnień lotniczych, a także wykonują loty treningowe, aby zachować umiejętności lotnicze na odpowiednim poziomie. Aeroklub działa na podstawie statutu, ustawy o sporcie, ustawy Prawo o stowarzyszeniach oraz ustawy o działalności pożytku publicznego. Posiada licencję klubu sportowego, która pozwala jego pilotom na start i reprezentowanie Aeroklubu w zawodach krajowych i międzynarodowych.

Filtry

Średnia cena 299,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

JO

Zweryfikowany użytkownik

JOANNA DAPCZYŃSKA

Lot widokowy samolotem | Rybnik

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2023-09-05