Zestawy Podarunkowe – uniwersalny prezent dla każdego

2018-11-16

Zestawy Podarunkowe –  uniwersalny prezent dla każdego

 

Jak uniknąć wyboru nietrafionego prezentu? Jeśli nie masz całkowitej pewności, że wybrany przez Ciebie upominek trafi w gust obdarowanej osoby, przyjrzyj się zestawom podarunkowym. Dzięki temu odpowiedzialność w doborze konkretnej oferty nie będzie leżeć po Twojej stronie. Osoba, której chcesz podarować prezent, samodzielnie wybierze jedną z wielu umieszczonych w zestawie propozycji.

 

Zestawy podarunkowe możesz wybierać, kierując się zarówno płcią obdarowanej osoby, jak i jej zainteresowaniami. Warto również uwzględnić lokalizację i zdecydować się na zestaw, z którego będzie można skorzystać blisko miejsca zamieszkania. Obecnie w naszej ofercie znajduje się 9 zestawów. Który najlepiej podarować? Czym różnią się od siebie poszczególne zestawy? Z myślą o Was przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji, dzięki którym dobranie idealnego zestawu będzie więcej niż łatwe. Na początku znajdziecie zestawy możliwe do zrealizowania w całej Polsce, następnie najlepsze zbiory ofert w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Trójmieście.

 

 

Super Moto i Super Moto PREMIUM - najlepsze zestawy dla fana motoryzacji

 

Super Moto to bilet do świata najszybszych samochodów na świecie. Jeśli bliska Ci osoba pasjonuje się motoryzacją, a Ty nie wiesz, czy kocha Ferrari, Lamborghini, Porsche czy może wszystkie jednocześnie, zdecyduj się na Super Moto. Dzięki zestawom to nie my musimy podejmować decyzje. Pozostawiamy to wyobraźni i długo wyczekiwanym marzeniom szczęśliwemu nabywcy prezentu. Z autami już tak jest, jednym podobają się masywne, drugim zgrabne, a dla trzecich przede wszystkim liczy się moc. Zarówno Super Moto, jak i Super Moto Premium zawierają w sobie przejażdżki samochodami, które niejedną osobę przyprawiły o gęsią skórkę.

 

 

Różnice między Super Moto a Super Moto Premium

 

Pierwszą, podstawową i najbardziej widoczną różnicą jest… cena :) Super Moto kosztuje 299 zł, natomiast Super Moto Premium 599 zł. Pomimo, że obydwa zestawy wywołają ogrom radości, to różnica ceny jest uzasadniona. Super Moto Premium to po prostu więcej wrażeń. Znajdziecie tam jeszcze szerszy wachlarz motoryzacyjny, a każda przejażdżka będzie dłuższa. Dodatkowo w Premium umieściliśmy także off-road, więc swoich sił możecie spróbować nie tylko na torze, ale i w trudnym, błotnistym terenie. Żeby nie tylko różnić, chcemy wspomnieć jeszcze o wspólnym mianowniku łączących obie te propozycje. Jest nim możliwość realizacji na wielu rozmieszczonych w całej Polsce wyścigowych torach i trasach. Super Moto i Super Moto Premium są w tej kwestii jak najbardziej zgodne i dopuszczają jazdę większością super samochodów na każdym spośród 18 dostępnych torów.

 

 

 

Super Emocje - rozrywka w najlepszym wydaniu

 

Istnieje masa sposobów, by poczuć prawdziwą adrenalinę i przywrócić w sobie dziecięcą radość. Dodatkowo wśród Super Prezentów znajduje się wiele ofert, dzięki którym można doświadczyć nietuzinkowych emocji. Tak szeroki wachlarz możliwości z jednej strony daje duże pole do popisu, ale z drugiej może przyprawić o spory zawrót głowy. No bo co tutaj wybrać? Jeśli wiesz, że nie wiesz, jak znany myśliciel Sokrates, to podpowiemy, że najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie Zestaw Super Emocje. To nie na Tobie będzie spoczywać ciężar wyboru. Ty podarujesz wypełniony emocjami zestaw, a obdarowana osoba samodzielnie wybierze, których emocji chce doświadczyć na własnej skórze. W zestawie umieściliśmy 52 zróżnicowane tematycznie ofert, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Realizacja usług jest dostępna na terytorium całej Polski, co daje dużą swobodę w wyborze tego jednego, wymarzonego prezentu. Dla miłośników adrenaliny zestaw stanowić będzie podwójną frajdę – nie dość, że zrealizują pełen emocji prezent, to wcześniej z przejęciem będą wybierać, na co się zdecydować. Dwie dawki radości w cenie jednej!

 

 

Wielka Ucieczka - idealne rozwiązanie dla fanów zagadek

 

Miłośnicy zagadek są w stanie rozwiązać każdą tajemnicę, dlatego też skuteczne schowanie przed nimi jednego prezentu może być czynnością wręcz karkołomną. A gdyby tak schować zestaw, składający się z 38 prezentów? Rozszyfrowanie tej zagadki nie byłoby już takie proste. I nawet gdy udałoby się odkryć Twoje intencje, a zestaw trafiłby wprost do rąk samego zainteresowanego – tu pojawi się kolejne wyzwanie. Wybór jednego spośród wielu zróżnicowanych tematycznie escape roomów z zestawu podarunkowego Wielka Ucieczka. Skoro ktoś lubi zagadki, warto postarać się o nie już w przedbiegach. Później, tak jak w pokoju tajemnic – bliski, któremu chcesz sprawić prezent, będzie musiał przeanalizować wszystkie za i przeciw i znaleźć dla siebie najlepszy escape room. Ty nie musisz się zastanawiać nad tym, co będzie najlepsze. Wyboru sumiennie i skrupulatnie dokona sam zainteresowany. W rzetelnym badaniu sprawy, pomocny może okazać się fakt, że umieszczone w zestawie escape roomy zlokalizowane są w 11 polskich miastach.

 

Super Warszawa - najciekawsze atrakcje oferowane przez stolicę

 

Warszawa niesie ze sobą niewyobrażalną ilość atrakcji. Jeśli nie masz całkowitego przekonania, że wybrana przez Ciebie oferta będzie tą wymarzoną, zestaw Super Warszawa spieszy Ci z pomocą. Wyposażony jest on w ponad 30 starannie wyselekcjonowanych przeżyć. Osoba, której chcesz podarować prezent, samodzielnie będzie mogła dokonać wyboru oferty, która spełni jej najśmielsze oczekiwania. Szeroki wachlarz tematyczny zadowoli każdego. To jeden z naszych najbardziej uniwersalnych zestawów, ponieważ zawiera w sobie oferty zarówno dla miłośników adrenaliny, jak i dla fanów relaksu. Ponadto w zestawie Super Warszawa znajdują się także oferty związane z tańcem, muzyką oraz degustacjami. Jeśli chcesz podarować prezent osobie, która wszystko lubi lub takiej, której jeszcze nie rozgryzłeś, to będzie najbardziej rozsądny wybór.

 

Super Przyjemności - wymarzony prezent dla kobiety

 

Przyjemności zawsze są w cenie, a w wypadku Zestawu Super Przyjemności w bardzo atrakcyjnej i przystępnej cenie. Tak samo jak zestawienie najlepszych relaksacyjnych ofert Warszawy zasługuje co najmniej na uwagę, tak samo kobieta zasługuje na chwile wymarzonego odpoczynku. Jeśli też tak uważasz, podaruj jej bilet do krainy szczęścia. Super Przyjemności zawierają w sobie 27 wnikliwie dobranych ofert. Nie wiesz, która z nich jest najlepsza? My też nie wiemy (wszystkie są świetne!), ale bliska Ci kobieta na pewno będzie wiedzieć i wybierze dla siebie coś, o czym marzyła od dawna. Być tym, który przyczynia się do spełniania marzeń – brzmi dumnie, prawda? Być tą, która dostaje zaproszenie do spełnienia marzeń – brzmi zachęcająco, prawda? Aby dwa wspomniane wyżej brzmienia stały się jednym, wystarczy wybrać Super Przyjemności!

 

Super MIX – super zabawa w Krakowie, Poznaniu i Trójmieście

 

Super MIX to wyselekcjonowane z pośród najgodniejszych uwagi perełek, dobranych pod kątem różnorodności i opinii Klientów atrakcji w kolejnych miastach. Pierwszego z nich strzeże smok, w drugim znaleźć można bułgarskie centrum, a trzecie, podobnie jak jego porządkowy liczebnik, składa się z trzech części. Super MIX Kraków zawiera w sobie rozmaite propozycje oferowane przez stolicę Małopolski. Jeśli Twojemu sercu i położeniu bliższa jest Wielkopolska, spójrz na Super MIX Poznań. Znajdziesz w nim najlepsze poznańskie atrakcje. Dla tych, którzy mieszkają w jednym, a nawet w trzech miastach, przygotowaliśmy Super MIX Trójmiasto. Każdy z trzech wymienionych tu zestawów działa na podobnych zasadach. Ty sprawiasz bliskiej osobie prezent, a ona wybiera dla siebie przeżycie, które najbardziej przypadnie jej do gustu. Pełen komfort, pełne bezpieczeństwo i całkowite zadowolenie.

 

Do spełniania marzeń niekoniecznie potrzebna jest furgonetka pieniędzy i ciężarówka rzeczy materialnych. By spełnić marzenie drugiej osoby, wystarczy poprzez zestaw podarunkowy stworzyć możliwość indywidualnego wyboru i jego realizacji. Siłą zestawu jest porzucenie przekonań o tym, że my wiemy lepiej i uwolnienie wyobraźni obdarowanego. Dwie kwestie i jeden zestaw będący ich rozwiązaniem. Gdyby matematyka była prosta jak to równanie, to obowiązkowe maturalne 30% zdobyć mógłby każdy uczeń szkoły podstawowej.

 

Wstecz