Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Zestawy Podarunkowe – uniwersalny prezent dla każdego

2018-11-16

Zestawy Podarunkowe –  uniwersalny prezent dla każdego

Jak uniknąć wyboru nietrafionego prezentu? Jeśli nie masz całkowitej pewności, że wybrany przez Ciebie upominek trafi w gust obdarowanej osoby, przyjrzyj się zestawom podarunkowym. Osoba, której chcesz podarować prezent, samodzielnie wybierze jedną z wielu propozycji umieszczonych w zestawie.

 

Zestawy podarunkowe możesz wybierać, kierując się zarówno płcią obdarowanej osoby, jak i jej zainteresowaniami. Warto również uwzględnić lokalizację i zdecydować się na zestaw, z którego będzie można skorzystać blisko miejsca zamieszkania. Obecnie w naszej ofercie znajduje się 18 zestawów. Który najlepiej podarować? Czym różnią się od siebie poszczególne zestawy? Z myślą o Was przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji, dzięki którym dobranie idealnego zestawu będzie znacznie łatwiejsze! Na początku znajdziecie zestawy możliwe do zrealizowania w całej Polsce, następnie najlepsze zbiory ofert w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Trójmieście.

 

SUPER MOTO I SUPER MOTO PREMIUM - NAJLEPSZE ZESTAWY DLA FANA MOTORYZACJI

Super Moto to bilet do świata najszybszych samochodów na świecie. Jeśli bliska Ci osoba pasjonuje się motoryzacją, a Ty nie wiesz, czy kocha Ferrari, Lamborghini, Porsche czy może wszystkie jednocześnie, zdecyduj się na Super Moto. Dzięki zestawom to nie my musimy podejmować decyzje. Pozostawiamy to wyobraźni i długo wyczekiwanym marzeniom szczęśliwemu nabywcy prezentu. Z autami już tak jest; jednym podobają się masywne, drugim zgrabne, a dla innych liczy się przede wszystkim moc. Zarówno Super Moto, jak i Super Moto Premium zawierają w sobie przejażdżki samochodami, które niejedną osobę przyprawiły o gęsią skórkę.

 

RÓŻNICE MIĘDZY SUPER MOTO A SUPER MOTO PREMIUM 

Pierwszą, podstawową i najbardziej widoczną różnicą jest… cena :) Super Moto kosztuje 299 zł, natomiast Super Moto Premium 599 zł. Pomimo że obydwa zestawy wywołają ogrom radości, to różnica ceny jest uzasadniona, wszak Super Moto Premium zawiera więcej wrażeń. Znajdziecie tam jeszcze szerszą ofertę, a każda przejażdżka będzie dłuższa. Dodatkowo w Premium umieściliśmy także off-road, więc swoich sił możecie spróbować nie tylko na torze, ale i w trudnym błotnistym terenie. Pragniemy wspomnieć jeszcze o wspólnym mianowniku łączących obie te propozycje. Jest nim możliwość realizacji na wielu rozmieszczonych w całej Polsce wyścigowych torach i trasach. Super Moto i Super Moto Premium są w tej kwestii jak najbardziej zgodne i dopuszczają jazdę większością super samochodów na każdym spośród 18 dostępnych torów.

 

 

 

SUPER EMOCJE - ROZRYWKA W NAJLEPSZYM WYDANIU

Istnieje masa sposobów, by poczuć prawdziwą adrenalinę i przywrócić w sobie dziecięcą radość. Dodatkowo wśród Super Prezentów znajduje się wiele ofert, dzięki którym można doświadczyć nietuzinkowych emocji. Tak duży wachlarz możliwości z jednej strony daje duże pole do popisu, ale z drugiej może przyprawić o spory zawrót głowy. No bo co tutaj wybrać? Jeśli wiesz, że nie wiesz (jak znany myśliciel Sokrates), to podpowiemy, że najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie Zestaw Super Emocje. To nie na Tobie będzie spoczywać ciężar wyboru. Ty podarujesz wypełniony emocjami zestaw, a obdarowana osoba samodzielnie wybierze, których emocji chce doświadczyć na własnej skórze. W zestawie umieściliśmy 52 zróżnicowane tematycznie oferty, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Realizacja usług jest dostępna na terytorium całej Polski, co daje dużą swobodę w wyborze tego jednego, wymarzonego prezentu. Dla miłośników adrenaliny zestaw stanowić będzie podwójną frajdę – nie dość, że zrealizują pełen emocji prezent, to wcześniej z przejęciem będą wybierać, na co się zdecydować. Dwie dawki radości w cenie jednej!

 

ZASTRZYK ADRENALINY – SZCZEPIONKA NA NUDĘ BEZ KONIECZNOŚCI KŁUCIA!

Istnieje wiele sposobów, by wywołać emocje na twarzy drugiej osoby. Czasami wymaga to sporo wysiłku, a niekiedy wystarczy umyć naczynia, gdy nigdy się tego nie robiło. Jeżeli jednak pragniesz mieć sto procent pewności, że twarz kogoś z Twoich ukochanych pokryje się szczerym, radosnym uśmiechem, a serce załomocze niczym sekcja rytmiczna, to jedynym słusznym wyborem będzie zestaw podarunkowy Zastrzyk Adrenaliny. Zawarliśmy w nim kilkadziesiąt najbardziej emocjonujących przeżyć, jak lot balonem, jazda piekielnie szybkim Ferrari czy skok z 222 metrów, a każda z aktywności gwarantuje taki poziom emocji, jakich nie zapewni żaden dostępny masowo przedmiot! Dodatkowo organizatorzy tych atrakcji to specjaliści z krwi i kości, a każdy element realizacji jest dopięty na ostatni guzik. Taki prezent sprawdzi się przede wszystkim dla istnych emocjonalnych „głodomorów”, którzy widzieli w życiu wiele, jednak cały czas dążą do coraz to nowszych wyzwań, a takich tu nie brakuje! Niektóre z przeżyć znajdujących się w tym zestawie oferują możliwość zabrania ze sobą osoby trzeciej, dlatego będzie to również doskonały pomysł na prezent dla pary przyjaciół chcących scementować swoją relacje!

 

SUPER WARSZAWA - NAJCIEKAWSZE ATRAKCJE OFEROWANE PRZEZ STOLICĘ

Warszawa niesie ze sobą niewyobrażalną ilość atrakcji. Jeśli nie masz całkowitego przekonania, że wybrana przez Ciebie oferta będzie tą wymarzoną, zestaw Super Warszawa spieszy Ci z pomocą. Wyposażony jest on w ponad 30 starannie wyselekcjonowanych przeżyć. Osoba, której chcesz podarować prezent, samodzielnie będzie mogła dokonać wyboru oferty, która spełni jej najśmielsze oczekiwania. Duży wybór tematyczny zadowoli każdego. To jeden z naszych najbardziej uniwersalnych zestawów, ponieważ zawiera w sobie oferty zarówno dla miłośników adrenaliny, jak i dla fanów relaksu. Ponadto w zestawie Super Warszawa znajdują się także oferty związane z tańcem, muzyką oraz degustacjami. Jeśli chcesz podarować prezent osobie otwarte ja nowości lub takiej, której jeszcze nie rozgryzłeś, to będzie najrozsądniejszy wybór.

 

SUPER PRZYJEMNOŚCI - WYMARZONY PREZENT DLA KOBIETY 

Przyjemności zawsze są w cenie, a w wypadku Zestawu Super Przyjemności w bardzo atrakcyjnej i przystępnej cenie. Tak samo jak zestawienie najlepszych relaksacyjnych ofert Warszawy zasługuje co najmniej na uwagę, tak samo kobieta zasługuje na chwile wymarzonego odpoczynku. Jeśli też tak uważasz, podaruj jej bilet do krainy szczęścia. Super Przyjemności zawierają w sobie 27 wnikliwie dobranych ofert. Nie wiesz, która z nich jest najlepsza? My też nie wiemy (wszystkie są świetne!), ale bliska Ci kobieta na pewno będzie wiedzieć i wybierze dla siebie coś, o czym marzyła od dawna. Być tym, który przyczynia się do spełniania marzeń – brzmi dumnie, prawda? Być tą, która dostaje zaproszenie do spełnienia marzeń –  czy nie brzmi jeszcze bardziej zachęcająco? Aby dwa wspomniane wyżej brzmienia stały się jednym, wystarczy wybrać Super Przyjemności!

SUPER MIX – SUPER ZABAWA W KRAKOWIE, POZNANIU I TRÓJMIEŚCIE

Super MIX to wyselekcjonowane spośród najgodniejszych uwagi perełek, dobranych pod kątem różnorodności i opinii klientów atrakcji w kolejnych miastach. Pierwszego z nich strzeże smok, w drugim zaś znaleźć można bułgarskie centrum, a trzecie – podobnie jak jego porządkowy liczebnik – składa się z trzech części. Super Kraków zawiera w sobie rozmaite propozycje oferowane przez stolicę Małopolski. Jeśli Twojemu sercu i położeniu bliższa jest Wielkopolska, spójrz na Super Poznań. Znajdziesz w nim najlepsze poznańskie atrakcje. Dla tych, którzy mieszkają w jednym, a nawet w trzech miastach, przygotowaliśmy Super MIX Trójmiasto. Każdy z trzech wymienionych tu zestawów działa na podobnych zasadach. Ty sprawiasz bliskiej osobie prezent, a ona wybiera dla siebie przeżycie, które najbardziej przypadnie jej do gustu. Pełen komfort, pełne bezpieczeństwo i całkowite zadowolenie.

 

Do spełniania marzeń niekoniecznie potrzebna jest furgonetka pieniędzy i ciężarówka rzeczy materialnych. By spełnić marzenie drugiej osoby, wystarczy poprzez zestaw podarunkowy stworzyć możliwość indywidualnego wyboru i jego realizacji. Siłą zestawu jest porzucenie przekonań o tym, że my wiemy lepiej. Sądzisz, że to mało? Wejdź na www.superprezenty.pl i przekonaj się, jak wiele mamy do zaoferowania!

POLECANE PREZENTY: 

Wstecz