Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prezenty ślubne – wybierz przeżycie dla nowożeńców

2020-06-19

Prezenty ślubne – wybierz przeżycie dla nowożeńców

Zawarcie związku małżeńskiego to najważniejsza deklaracja, bo tyczy się miłości, bez której człowiek w wielu przypadkach nie jest w stanie odnaleźć miejsca w świecie. Poszukiwanie kogoś odpowiedniego odbywa się niekiedy latami, a kiedy mamy już pewność, że to z nim czy z nią chcemy spędzić resztę życia, pojawiają się nerwy związane z organizacją ślubu. Chcemy, aby wszystko było perfekcyjne, zapadające w pamięć, niebanalne i magiczne. Trzeba przyznać, że przyszła para młoda musi przejść przez istną dżunglę wyzwań, zanim dojdzie do przysięgi małżeńskiej, a skoro już o niej mowa – ironią jest, że nierzadko największe nerwy pojawiają się właśnie przy ślubnym kobiercu. Dlaczego? Bo to najbardziej emocjonalny moment, a dodatkowo gdzieś głęboko w umyśle istnieje świadomość, że wierność, miłość, uczciwość oraz troska zostaną skondensowane do postaci kilku zdań, a następnie złożone w cudzym sercu. To jednak dobry znak, ponieważ nerwy w takich momentach oznaczają szczerą miłość. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i pokaż parze młodej, że prezent z okazji ślubu może zaskakiwać, bawić i jeszcze bardziej zbliżać, bo przecież o to w tym wszystkim chodzi!

Bierz pod uwagę różne czynniki

Ślub jest bezapelacyjnie jednym z najpiękniejszych momentów w życiu, jednak sama jego organizacja potrafi zmęczyć, dlatego z okazji zawarcia związku małżeńskiego dobrze podarować odpowiedni prezent, najlepiej taki, który będzie spełniał oczekiwania obojga stron, a zarazem pomoże wypocząć po miesiącach życia w pośpiechu. Jedną z najlepszych propozycji na prezent z okazji ślubu będzie romantyczny lot balonem. W powietrzu dzieje się coś niesamowitego; serce zwalnia, wszystko wydaje się piękniejsze, a czas upływa inaczej. Świeżo upieczona para młoda na pewno doceni podniebną pierzynę, której ogrom okazuje się jeszcze bardziej niesamowity, gdy wkradnie się do tego myśl, jak mały jest człowiek w porównaniu z potęgą natury. Oczywiście nie można zapomnieć o tej romantycznej cząstce, która towarzyszy nieprzerwanie już od samego wzniesienia ponad ziemię.

Kolejnym – równie ważnym – czynnikiem podczas dobierania prezentu dla pary młodej jest wiedza o pragnieniach. Jeżeli świeżo upieczeni małżonkowie są jednocześnie Twoimi przyjaciółmi, przypomnienie sobie ich potrzeb nie powinno stanowić dla Ciebie większego problemu. Na pewno zdarzyły się już takie momenty, gdy podczas spotkania przy piwie powiedzieli Ci o tym, jak bardzo chcieliby pojechać w góry. W takim przypadku najdoskonalszym podarunkiem okaże się pobyt w hotelu Jawor, gdzie luksus łączy się turystycznym akcentem zwiedzania bajecznych Beskidów. Wielbicielom Włoch, którzy nie mają zbyt dużych nakładów czasowych, proponujemy  weekend w Villi Toscana, będącej mieszanką perspektywy zwiedzania zakopiańskich atrakcji oraz włoskich klimatów, którymi poutykany jest każdy centymetr tego przybytku!

A może zakochani pozazdrościli znajomym wyjazdu na Mazury? W naszej ofercie znajduje się mnóstwo ofert pobytowych w północno-wschodniej Polsce, choćby weekend w Hotelu nad Pisą – ulokowanym w samym sercu tej krainy pokrytej tysiącami jezior!

Myśl o pożytku i zabawie

To wspaniałe, gdy podarunek może jednocześnie pasować do okazji, a dodatkowo przynosić jakieś korzyści lub zabawę! W tej kwestii bezapelacyjnie królują oferty pielęgnacyjne oraz wszelkie aktywności – zwłaszcza wodne – wśród których jedną z najbardziej ekscytujących okazuje się Terma Bania. Ten wodny raj, ulokowany na Podhalu i zbudowany z myślą o osobach zmęczonych miejskim zgiełkiem, został zaopatrzony w ponad 30 basenów o różnych głębokościach oraz właściwościach. Znajdziemy tu między baseny termalne z licznymi udogodnieniami, takimi jak sztuczna fala, dysze wodne, siatki wspinaczkowe czy nawet bar wodny. Oprócz tego para młoda skorzysta ze strefy gastronomicznej, licznych zjeżdżalni oraz boisk do koszykówki i siatkówki. Warto również wspomnieć, że obiekt otulony jest koronami gór, które cieszą oczy niemal z każdej strony!

Nie bez przyczyny wspomnieliśmy wcześniej o pożytku, bo właśnie takim płyną zabiegi pielęgnacyjne, pobyty w spa oraz masaże dostępne na naszej stronie. W takim przypadku dobrze znać dokładnie potrzeby nowożeńców. Warto również pamiętać o tym, by prezent z okazji ślubu zawierał w sobie tę romantyczną aurę i właśnie dlatego w kategorii prezentów ślubnych umieściliśmy te przeżycia w spa oraz pielęgnacyjne zabiegi, które działają na ciało niezwykle korzystnie, ale jednocześnie utrzymują aurę romantycznych uniesień, będących przedsionkiem do wypowiedzenia słów nadziewanych namiętnością!

Zestawy podarunkowe dla nowożeńców

Zdarza się, że nie sposób odgadnąć, który z prezentów sprawiłby młodej parze największą radość, zwłaszcza że jest w czym wybierać, a niektóre oferty mogą trafiać w ich gusta tak samo! W takich przypadkach z pomocą przychodzą zestawy podarunkowe. To książeczki, które dodatkowo można zapakować w piękne pudełka na specjalne życzenie. Istotnym czynnikiem, decydującym o praktyczności takiego zestawu, jest fakt, iż osoby obdarowane samodzielnie wybiorą interesującą ich aktywność spośród kilkudziesięciu zawartych w katalogu. W takim razie, które z zestawów najbardziej pasowałyby do świeżo upieczonych małżonków? Zanim odpowiemy na to pytanie, przypominamy o konieczności zachowania romantycznego akcentu i właśnie dlatego najtrafniejszy będzie wybór spośród dwóch zestawów: Zastrzyk Adrenaliny oraz Romantyczny Wyjazd.

W pierwszym z nich para młoda odnajdzie całe mnóstwo atrakcji o charakterze ekstremalnym. Zastrzyk Adrenaliny będzie zatem doskonałym prezentem z okazji ślubu dla pary, która pragnie doświadczyć intensywnych, niesamowitych i działających na zmysły przeżyć. Drugi z katalogów, czyli Romantyczny Wyjazd, możesz podarować parze młodej, co do której jesteś pewien, że pragną podróży, lecz nie potrafisz określić, gdzie konkretnie młodzi chcieliby wyjechać. To właśnie tutaj zakochani odnajdą propozycje pobytu w najlepszych oraz najpiękniejszych hotelach rozsianych po każdym możliwym zakątku Polski!

Super Prezenty to ponad trzy tysiące ekscytujących, wzruszających oraz zabawnych przeżyć, wśród których każde z nich odciska bezterminowy ślad w ludzkiej pamięci. W kategorii „prezenty ślubne” umieściliśmy te podarunki, które otwierają przed nowożeńcami nowe perspektywy, ukazują piękno, a do tego są swego rodzaju parafką, jaka powinna zostać złożona na związku małżeńskim.

POLECANE OFERTY:

 

Wstecz