Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prezent na zakończenie studiów lub obronę

2022-06-30

Prezent na zakończenie studiów lub obronę

Lato w pełni, a za oknem słońce i pokusa kolorowego drinka w towarzystwie najbliższych przyjaciół sprawiają, że wykonywanie studenckich obowiązków nie należy do najłatwiejszych. Kiedy wakacyjną aurę zestawimy dodatkowo z niemożliwą do opanowania potrzebą sprzątania akademickiego pokoju oraz tęsknotą za rodziną, która mieszka na drugim końcu kraju to okazuje się, że zakończenie studiów jest cięższe niż najcięższa praca, a zaliczenie egzaminów (ba! nauka do nich) graniczy z cudem. Oczywiście! Zdajemy sobie sprawę jak wielki wysiłek w swoją edukację wkładają studenci, a pokusy z jakimi zmagać muszą się wszyscy ci, którzy właśnie rozpoczynają sesję, z pewnością nie ułatwiają sprawy.

Pomysł na prezent dla studenta

Jak więc świętować zakończenie studiów i wkład włożony w obronę? Mamy na to kilka sprawdzonych sposobów i chętnie podzielimy się nimi, bo przecież w czasie nauki każdy student ma chwilę na to, aby poczytać o tym jaka nagroda go czeka, kiedy już wszystko zakuje, zda i zapomni. Przecież najważniejsze, to świętować tak, jakby jutra miało nie być. Dlatego też zachęcamy do wzajemnego obdarowywania się prezentami albo sugerowanie takowych babci przy niedzielnym rosole, a rodzicom podczas ich wizyty kontrolnej w studenckim mieście. W końcu jeśli student potrafi liczyć, to liczyć musi na siebie i odpowiednio zadbać także o nagrodzenie sesyjnego trudu. Prezent na zakończenie studiów czy obronę będzie więc idealnym pomysłem na uhonorowanie zakończenia roku akademickiego i rozpoczęcie wakacji.

Jaki prezent na zakończenie studiów podarować?

Kiedy już skończy się upiorna sesja, a wakacje zapukają do drzwi warto w prezencie wykończonemu studentowi podarować coś, co pozwoli mu się zrelaksować i wypocząć. SPA, wizyta w studiu masażu czy kolacja degustacyjna będzie idealna. To gwarancja wyciszenia i ochłonięcia po akademickich wyzwaniach. Pomysły na relaks to doskonała propozycja dla przemęczonych, spragnionych wypoczynku studentów. Alternatywą natomiast dla wyciszających pomysłów będą atrakcje, które pozwolą uwolnić z siebie emocje i odreagować stresy związane z sesją. Skok ze spadochronem czy przejażdżka szybkim samochodem z pewnością dostarczą wiele, niezapomnianych emocji.

Co podarować w prezencie na obronę?

Uwieńczeniem kilkuletnich poświęceń, trudu włożonego w naukę oraz uhonorowaniem zakończenia studiów jest obrona. To ważne wydarzenie w życiu każdego, dorosłego człowieka. To ten moment, w którym każdy rozpoczyna już „prawdziwe życie” – praca na etacie, nadgodziny i odpowiedzialność za swoje czyny. No dobrze, odrobinę dramatyzujemy, ale tylko po to, aby pokazać jak niezwykle istotna jest obrona, a co za tym idzie zasługuje na specjalną oprawę. Bez względu na to, czy miałby to być prezent na obronę licencjatu, magistra, czy doktoratu niezaprzeczalnie musi być to coś wyjątkowego, co na zawsze zostanie w pamięci i wspomnieniach studenta. Jedni zachwycą się sportami ekstremalnymi czy nieznanymi dotychczas wojażami podczas weekendowych wycieczek. Inni natomiast będą uradowani, kiedy w prezencie na obronę otrzymają bardziej ekstremalne prezenty – skok na bungee, strzelanie czy sporty wodne na pewno spodobają się aktywnym, poszukującym wyzwań studentom.

Nie zapomnijmy o promotorach

Kiedy już mowa o zakończeniu studiów, a obrona pracy nadchodzi wielkimi krokami warto pamiętać także o promotorach, którzy włożyli ogrom pracy i wielkie pokłady cierpliwości w to, aby do tej obrony dotarło. Jaki będzie idealny pomysł na prezent dla promotora? Odpowiedź brzmi: każdy! Często bowiem zapomina się o nich w euforii, nie docenia ich pracy i sprawia, że mogą poczuć się zapomniani. Zmieńmy to i podarujmy im zupełnie inne emocje – radość oraz wdzięczność. Niech na długo zapamiętają ten wyjątkowy dzień.

Korzystając z okazji, że właśnie trwa sesja życzymy wszystkim studentom i promotorom, aby wszystko poszło zgodnie z planem i obyło się bez wrześniowych terminów. Niech egzaminy będą łatwe, a wakacje przyjemne i bezpieczne dla wszystkich - o emocje i dobrą zabawę zadbamy my.

Wstecz